Резултати од барањето

 1. емилија

  Студентски домови

  Продавам бонови за во Пелагонија ! 6000 бона за 2500 ден.
 2. емилија

  Студентски домови

  Оди во Вторник тогаш, ама веќе и втор круг почна, така да не знам колкав ефект ќе има тоа.
 3. емилија

  Студентски домови

  Само ова, и таму во Министерство ќе ти кажат каде да го адресираш. Пишуваше демек откако ќе се објават резултатите после 3 дена имаме право на приговор.Исто така добро би било ако покрај ова имаш и прилог, основа на која го пишуваш приговорот.Затоа, прво треба да знаеш зошто не си примен.Со среќа.
 4. емилија

  Студентски домови

  Само ова, можеш и сам да си го напишеш и ќе го однесеш на 7ми спрат во Министерство.
 5. емилија

  Студентски домови

  Рекоа демек од Понеделник ќе биде конкурсот.Утре ќе има резултати за Бруцошите, и наредната недела требало да запонче пак елктронското. Ќе видиме што ќе биде, се е можно.
 6. емилија

  Студентски домови

  Фала :D
 7. емилија

  Студентски домови

  Да не знае некој вториот круг кога би бил ?
 8. емилија

  Студентски домови

  Ме интересира сега за во Август, еве конкретно за студентскиот Кузман, дали знае некој која е процедурата за да се седи таму во месецов недела дена ? Фала однапред :)
 9. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  За формата е во ред, само реакциите (еве пример реакцииве што ги гледам по фб) од типот дека ако една анкета покажала нешто тоа така и ќе биде искрено, ми го кренаа притисокот.Човекот само што дојде.Нека си го заслужи местото во првиот тим.
 10. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Што убаво, преку анкета се добивало место во првите 11.Не губете надеж луѓе .
 11. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Мора селфи. Ако не направи селфи, исто ко да не дошол :)) Му се познава на дечкото, среќен е што е тука. Сигурна сум дека ќе го даде максимумот и дека ќе игра од срце за клубот.Сепак, за него ,ова е голема прилика, остварување на сонот.
 12. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Перез сигурно се двоумел кој бил подобар на Светското од Родригез и Крос, па си рекол абе што му мислам, и двајцата ќе си ги купам.Bienvenido James ! http://www.realmadrid.com/noticias/2014/07/comunicado-oficial-james-rodriguez
 13. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  90 милиони се многу за играч, на пример за којшто јас до Светското немав слушнато(а верувам дека не сум единствена) .Изгледа дека на Перез сите играчи коишто блеснуваат во одреден момент, а секако и оние коишто моментално се сметаат како најдобри во фудбалот му се фетиши. Може ќе се најде...
 14. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

 15. емилија

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Немој да ме разберете во смисла дека ви ставам сол на раната, ова е од пресот на Крос во врска со тоа зошто го напушти Баерн. Зошто заминавте од Баерн Минхен? - „Бев доста време таму и освоив се. Беше време да заминам и ми се укажа шанса да потпишам за Реал Мадрид, екипа од врвот на светскиот...
 16. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Кога сме веќе кај Марсело, new look за новата сезона :D
 17. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Ни отиде ,,детево''
 18. емилија

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Да ве почастам со една слика :D Welcome Toni !
 19. емилија

  Медицински и стоматолошки факултет

  Нема приемни, јас лани се запишав. Единствено внимавај на поените од матура, лани квотата ја проширија од 60 примени државна на 125 примени во државна а исто и приватно, ама некаде мислам дека до 80 примен поените се движеа околу 99 , јас со 99, 5 бев 35. Така да, гледај резултатите од матурата...
 20. емилија

  Балкански X Factor

  Да се вклучам и јас во муабетот.... Она 6тото сетило уште од почетокот ми вели дека Лукијан ќе победи. Емина како Емина сигурно нема да оди во финале без некој нејзин, а Лукијан е единствен кој и остана, така да утре тој нема да го напушти шоуто.Даниел ќе го туркаат до финале и во последните 3...
На врв Bottom