Резултати од барањето

 1. HoT _iCe

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Овој е одлично, Не е проблем дали имам 50 пинг или 70, проблем е да немам loss% на кантер или ПУБГ, тга е гадно. Бш провери у конзолу, пиши на кантер net_graph 1 и види доле на loss дали ти качуе и до колко посто, ако е добар интернет, треба да биде 0 цело време. Куде мене е констатно 2,3% до...
 2. HoT _iCe

  Фан Клуб: Челзи

  Мене ми е чудно како твитер, фејсбук дозволуев да ескалирав такви коментари и дискусие ама тој е, треба сместа да се банира.
 3. HoT _iCe

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  У Куманово ти е 2000 пунење на фреони. Иначе компресор не е, ако е компресор, уопште нема да ти работи клима али ако ти е шубе, провери сам, отвори хаубу и кд укључиш климу и искључиш треба да прави чк, чк звук, ако прави, значи компресор си отвара, работи си. Али 100% су ти празни фреони.
 4. HoT _iCe

  Проблем со пенисот

  А што озбиљно може да биде на 13 године кд си веќ толко паметан освен лоша хигиена.
 5. HoT _iCe

  Windows 10

  ХДМИ е дар од Бога. Откако га повржа компјутер сас телевизор и купи бежичан маус, не се ни сеќам кд сам заѓан пут пуштија кабловску да гледам или фудбал на СпортКлуб.
 6. HoT _iCe

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Оптика корисници, дали имате проблем при гејмање? Loss packets, висок пинг, општо лоша конекција. Мислу се измеѓу Телеком и Неотел(К-нет Куманово) ама повише сам заинтересиран за Телеком зашто ми изгледав на поозбиљну фирму, на К-Нет кд ќе им се деси дефект неможев месец дна да се средив.
 7. HoT _iCe

  Фан Клуб: Челзи

  let's agree to disagree
 8. HoT _iCe

  Фан Клуб: Челзи

  Решавање на финале е Дрогба против Баерна. Решавање на финале у кое Челзи га здроби Арсенала 4-1, не е. Ја па ќе ти кажу дека ако за некога треба да се сере за прошлу утакмицу тој су Зума, Педро, Баркли или Азпиликуета. Плус, не ни глуму пророка па ќе предвидују Челзи какву сезону ќе има и дека...
 9. HoT _iCe

  Фан Клуб: Челзи

  Жиру не е решија ништо, нити некад ќе реши. Абрахам потсетуе и ја пиша зашто. Како што си паметан да коментираш за хехехе муабет, место да коментираш како жена без да цитираш, пиши аргументирано зашто мислиш дека Абрахам не потсетуе на Дрогбу или зашто е неквалитетан. Ама знам дека ти е...
 10. HoT _iCe

  Фан Клуб: Челзи

  Дефинитивно. Одбрана е критична, највише ќе треба да се работи на њума зашто ми изгледа работа како да не су им јасни ОСНОВНИ РАБОТЕ, како држање линију и останување компактни под пресинг, губив ги свои маркери и позицие, губив се генерално у простор, овој се дешаваше и под Сарита и примасмо...
 11. HoT _iCe

  Зошто сте сами?

  Туѓ срам ме фати овакој кд ми пишеш а знам дека е мој срам. sramception. :D Повише гу цитира да гу рчну малце отколко било каква намера, фин дечко сам ја. :P
 12. HoT _iCe

  Проблем со пенисот

  Абе какв уролог на 13 године. Не си га бањаја мачора, признај си, истушираш се само ама не га погалиш. Епа сга ќе га истушираш и погалиш ама и сас ракију плус, и како нов ќе биде, неотпакуван.
 13. HoT _iCe

  Зошто сте сами?

  hi asl 18 m ku Ако не ме разбра што сакам да ти кажу, пост ти е како да га напишало девојче на 18 године што ву пишале 3,4ца па мисли дека е Анџелина Џоли. Ќе ми треба 2 дна да ти га разгледам профил на фејсбук/инстаграм за да те опипам што те влече, што сакаш и ќе ти га сврту памет. Ама знам...
 14. HoT _iCe

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Душо направи твитер, и сг? Појма нема што е финта :D Очекуеше много бољи интерфејс за вести следење и дешавке од свет, што е финта сас овија ретвитови што ме спамав, цел дн зјапам у глупости што не ме интересирав, а мислеше добар медиум за вести и информацие е. Поголем канцер и од фб.
 15. HoT _iCe

  Фан Клуб: Челзи

  Не ми е интересно у победу да коментирам, ја сам повише чаша полу празна тип на човек. Сакам да еду гомна.
 16. HoT _iCe

  Premier League - Season 2019/2020

  Хаха знам, не заслужи Челзи 4-0, солидно играсва у напад и контролирасва темпо ама на овој ниво на фудбал, инвидивудални грешке против Јунајтед и слични екипе нормално дека ќе резултирав у гол. Јунајтед е днска бија најсмртоносан у 6 године после Фергита, буквално како да не знаесва да промашив...
 17. HoT _iCe

  Premier League - Season 2019/2020

  Штета, мислеше ќе има повише хехе лол коментари за тој како Челзи га продаја Луиза а сга примав 4 гола. Разочаруете ме. И ти @Peja989 од кд си биднаја толко објективан па да не фалиш добро смо играле на моменти на полувреме требало нерешено, пиши некој хехе коментар, овакој болело кд се осеќаш...
 18. HoT _iCe

  Premier League - Season 2019/2020

  Интересан резултат али дефинитивно заслужен за Јунајтед, изиграва цврсто, мушки, чекасва и искористива шансе. Али наша одбрана хехехехехеххехехех, Арсенал не ни е раман.
 19. HoT _iCe

  Фан Клуб: Челзи

  Хаха удрива ни секс на брзину, од ногу што би се кажало, такој насабајлечки пред доручак док те још држи куродрвица. :D Искрено не се много замарам около резултат иако 4-0 е срам ама не изиграва толко лошо колко што дозволива да бидев ебени. Неможеш да очекуеш на Олд Трафорд дека ќе пројдеш...
 20. HoT _iCe

  Premier League - Season 2019/2020

  Мингс е страшан играч, малце анлаки беше днска али брате, за годину дна, две максимум, ќе се тепав екипе за дечка ако продужи да игра овакој, огроман е, јак е, брз е, знае сас топку, све има.
На врв Bottom