Резултати од барањето

 1. Дрндалче

  Дневна доза сеир!

  Многу ги сакам овие што се трудат да спикаат енглиШ:
 2. Дрндалче

  Тони и Дејан - ОПУШТЕНО

  Која е функцијата на Део? Десно сметало?
 3. Дрндалче

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Здраво на сите! Имам samsung galaxy chat b5330 и од неодамна престана да ми работи камерта. значи не е удрен, не се инсталирани глупости, едноставно престана кога ке ја уклучам покажува сосема црно екранче неколку секунди и потоа се појавува порака Warning: Unknown error occurred со опција да...
 4. Дрндалче

  Убавецот Мој- новата песна на Валентина Ѓорѓиевска Парго

  оваа па едни пари имање.... ако имаше пари за почеток едно целосно менување на личниот опис да напраеше, а после и да ослабеше....
 5. Дрндалче

  Убавецот Мој- новата песна на Валентина Ѓорѓиевска Парго

  пред само неколку минути излезе новата песна на Валентина Парго- Убавецот мој. Мене ептен ми се свиѓа! :)))))
 6. Дрндалче

  Хит на денот

  Оваа треба да си се убие, ама пак ми е хит на денот хахахахахаххахахахаха
 7. Дрндалче

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  труби, не саксафони :) нешто во стилот на Jungle Shadow на Кирил, ама не е таа
 8. Дрндалче

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Здраво на сите. Деновиве се врти насекаде една песна со труби, баш прееска ја слуав на Антена 5. Мислев дека е Кирил Џајковски... Ама не ја најдов... Ќе ве молам за помош?
 9. Дрндалче

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  мене всушност не ми треба песна туку мих, така подолг накај 40 тина минути, ама немам појма како да го најдам, започнува со оваа песна, а песната после него е со хармоники... ако некој има појма за што зборувам, нека ми помогне ве молам со месеци го барам...
 10. Дрндалче

  Кајгана психолог

  Проблеми... Секојдевна тема. Проблем ваму- проблем таму... Доцниш на работа, ти снемало пари, колегата те нервира, љубовта можеби те изневерува. Едноставни и прости, а комплицирани и тешки. Има ли спас од ова секојдневие? Би бил ли светот по едноставно место ако ги нема. А решението е едно ќе ви...
 11. Дрндалче

  Драга Кајгана

  Драга, во фруг град сум на гости преку работа. Во собата што ми ја дадоа имам штипалка а казанчето не ми работи.... Колку може да сум малер?
 12. Дрндалче

  Мачки (општи дискусии)

  во моментов маж миго носи малото маче кај едни луѓе да го чуват... не знаев дека разделбата ќе биде толку тешка....:place:
 13. Дрндалче

  Мачки (општи дискусии)

  па сакавме да го носиме на парење..... убава фацка има....
 14. Дрндалче

  Мачки (општи дискусии)

  Драги сопственици на мачки. Ми треба ваш совет! Чувам сијамски мачор, стар веќе скоро 9 месеци.... Пред 3 недели донесовме уште едно сијамско маче, женка, малечко... Прво имавме проблем додека ги запознаеме, се напаѓаа, си мјаукаа, си ржеа и така натака, но сега пааа можам да речам дека е ок...
 15. Дрндалче

  Односот на вработените во кладилниците према муштериите

  така и си мислев, една мала црвена... :mad:
 16. Дрндалче

  Односот на вработените во кладилниците према муштериите

  која кладилница на Бет Сити? ако е Бисер знам за која збориш....
 17. Дрндалче

  Помош, софтверски проблеми и совети

  дали и вас ве зеза јутуб? кога сум на гугл хром и уклучувам видео, некогаш го пушта некогаш не... интересното е што ако му ја зголемам или смалам резолузцијата некогаш и се оправа... нешто треба да обновам или?
 18. Дрндалче

  Помош, софтверски проблеми и совети

  се надевам дека некој ќе ми помогне, зашто очајно ми треба помош... имам виндоус 7 (64 нешто) и ми требаше павер поинт. Али при инсталација ми побара да избришам некое си click 2 run јас го избришав ама пак не ми се инсталираше павер поинтот, а сега ни вордот не ми се отвара.... стварно не знам...
 19. Дрндалче

  Прозни искри

  Заспана со изгрејсонцето, го преспивам денот и целата убавина кој тој ја нуди. Не можам и не сакам да станам. Темната соба и празниот кревет како да се единственото место на кое можам да лежам спокојно... или барем така да изгледам. Се трудам од петни жили да заборавам што доживеав ноќеска. ...
На врв Bottom