Резултати од барањето

 1. Makaron

  Premier League - Season 2018/2019

  У уста да те ебам.
 2. Makaron

  Betfair берза и matched betting

  Како прво се кладиш со лажни податоци, не си од Англија. Сигурно има ограничувања од кои кладилници можеш да повлечиш пари во МК.
 3. Makaron

  Premier League - Season 2018/2019

  @Клипче
 4. Makaron

  Premier League - Season 2018/2019

  Потоп и Ливерпул и Евертон.
 5. Makaron

  Betfair берза и matched betting

  Нема ни тоа ако неможеш да ги повлечиш парите. Од празно во шупливо ќе префрлаш.
 6. Makaron

  Betfair берза и matched betting

  Цела работа е да отварам нови акаунти во различни кладилници и парите да ги штитам на betfair? Ако е така нема логика.
 7. Makaron

  Фан Клуб: Јувентус

  Klipce pederon ne redit.
 8. Makaron

  Premier League - Season 2018/2019

  Не е чист пенал пошо е офсајд, да не беше офсајд немаше ни да дојде до пенал.
 9. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Па нели сакавте правна држава. Како би изледало да не се казнат? Лошо или?
 10. Makaron

  Сакам да знам!

  Не.
 11. Makaron

  Soccer Manager (Kajgana World)

  Е види го, и јас бев во борба до пред едно две кола, градам респектабилен тим, не е заебанција ова.
 12. Makaron

  Soccer Manager (Kajgana World)

  Форца нерешено, со најмалце порази ќе завршам четврти. :pos:
 13. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Ок бе. Ајде ако не јас за сите други ќе викам гнасни вмроњи.
 14. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Мене не ме навредува ама јас не сум сам на форумов. Зошто ти би бил привилегиран да користиш збор со цел да деградираш друг член Македонец, кој ти го даде тоа право? Зборот да се менува во Македонец/Граѓанин на Северна Македонија, тоа ултра интелегентните администрстори да го овозможат.
 15. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Онака бе, мислам дека бев јасен со првиот пост, ако може еден збор да е забранет може и овај и готово.
 16. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  И мене кур не ме боли ако ти ме викаш северџан, но, две работи мразам повеќе од испрана вмроња, педерчиња и лицемери, моментално и едното и другото сте. Јако е да живееш во замислен свет и реалноста да ја перцепираш како што тебе ти одговара а? :pos:
 17. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Тоа е тоа ултимејт оружје на секој батхрт форумски член. Вмроња твојот пастир промовираше ЛАЖНА античка историја, дури ни најде и крал, принцеза или што и да беше на некоја планина. Ваков вокабулар одговара? Не плачам, ама неможе бе за некои све да поминува а за некои ништо.
 18. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Јас не барам во рл да не го користите тој збор, ама како членови на овај форум отворен за сите немате право преку измислен збор како северџан да се обидувате да деградирате луѓе кои го искористиле своето демократско право за носење одлука која вас не ви одговара. Вие можевте да излезите и да...
 19. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Како тоа ш и п т а р не е индивидуална навреда туку колективна? :pos: Сигурно ако директорот ти е албанец ти ќе го наречеш ш и п т а р при расправија или кој било друг шип на улица. :pos: Исто како што било кој Македонец не би го нарекол северџан влице затоа што би имал последици. Ова се...
 20. Makaron

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Северџан е користен за да се врши навреда врз луѓе кои го искористиле своето демократско право да одберат како ќе им се вика државата. Северџан е исто како некој да ти се обрати со ш и п т а р, циган, ѓуптин. Зошто Артан да е заштитен од тој збор а македонецот да не е од северџан?
На врв Bottom