Резултати од барањето

 1. _JIGSAW_

  Serie A 2011/2012

  Посебно од интерашите, свак втор пост им е "шега" за Јувентус.
 2. _JIGSAW_

  Primera División 2011/12

  Леванте не се дава , 1:0 со Малага:vozbud:
 3. _JIGSAW_

  Иницијатива за рамноправност во ЈСП, дајте ни поддршка

  Your message has been sent
 4. _JIGSAW_

  Навивачки групи во Македонија!

  Ја че га певам на што сакам, или че га пукам. Тој је чисто иљиридска песна. Сврбин не пева на уби, уби каура он га пева на друго. Иначе незнам што се бунат кога комитите пеат мртов албанец добар албанец. Обесправен народ.
 5. _JIGSAW_

  Само во Америка - забрането затварање на сметка во банка

  We're all living in America, America is wunderbar. We're all living in America, Amerika, Amerika.
 6. _JIGSAW_

  Фан Клуб: Интер

  Јесте да сам антиинтер, ама не беше пенал. Сепак ептен очајно во одбрана и средина. Алмирон како Меси е против вашата одбрана.
 7. _JIGSAW_

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  3 шута , 3 гола неми се гледа веќе жал ќе ме фати за Херта
 8. _JIGSAW_

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  ГОМЕЗ :vozbud: :vozbud: :vozbud: --- надополнето: Oct 15, 2011 1:38 PM --- 7+ :vozbud:
 9. _JIGSAW_

  Дали се тепате?

  Најверојатно овие што пишале дека се тепат никогаш не си имале работа со полиција и судови. Он топик: Последна тепачка пред 1 година , наредниот ден ми трепереше срцето и у исчекување на ѕвончето и да се појават дечките со марицата, јбг коа осетиш на џеб ќе се тресеш. Уствари тоа е и единствена...
 10. _JIGSAW_

  Неколку прашања, кои од секогаш ме интересирале...

  Раперот(златни ланци, џипови, обезбедување, долга облека) си купил нов џип глеам. Си имаат одврзани раце за криминал + благослов од бога :pos: Кои лицемери се само поповите. Причината зашто 2 години и 10 месеци неам стапнато во манастир/црква.
 11. _JIGSAW_

  Колку македонската академска елита своите трудови ги пишува сама?

  Ѓорѓи Јованчевски , кој е на ПМФ, или сеа некој од приватните кај предава сигурно го знаат, човекот има напишано којзнае колку книги за програмирање, претежно Паскал, прва година учевме ц++ од негова книга, постарите кажуваа дека им задал семинарски и така ја објавил, некои дури и си препоознаа...
 12. _JIGSAW_

  Квалификации за Европско Првенство - Полска и Украина 2012

  Сериозно ова ? Овие има да изгубат од сите други што ги наведе . Кажи ми што е толку добро кај ни. Роналдо ?
 13. _JIGSAW_

  Македонска фудбалска репрезентација

  Единственото добро нешто у репрезентација.
 14. _JIGSAW_

  Македонска фудбалска репрезентација

  И ја сфати поентата или треба ти помош ? Хинт: Очај, циркуз, ташак, трагедија, Шумеликовски . Ќе сфатиш најверојатно што ми беше поентата
 15. _JIGSAW_

  Македонска фудбалска репрезентација

  Колку народ само заеба на спортска, :pos:
 16. _JIGSAW_

  Македонска фудбалска репрезентација

  НЕРЕШЕНОООООО :vozbud: :vozbud: :vozbud: Иначе не ја гледав, а најискрено ја пуштив, ама мајка ми ми го зеде даниското од рака и рече "Јас имам 2 серии во исто време, а ти види што си пуштил " :pos: А да одам во мојта соба да ја гледам каде нема шпорет , да замрзнем само да ги глеам нашти , нема...
 17. _JIGSAW_

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Да не е страшно, ќе одморат наредната утакмица. Боатенг на клупа ДВБ ќе игра, Швајни ќе го заменат најверојатно во 85 мин ама и тоа неми се верува.
 18. _JIGSAW_

  Modern Family

  I am in love :love: Sofia Vergara :drk: Само заради неа ја глеам серијата :pos:
 19. _JIGSAW_

  The Big Bang Theory

  10 минути ја глеав само сцената и фацата на Раж и се смеев како луд :pos: :pos:
 20. _JIGSAW_

  Фан Клуб: Интер

  Не дека провоцирам, ама ова е ова ти е тапа водење на клубот. 10 години да неможе да се финансира сам клубот, да опстојува со пари на сопственик. Плус Интер оваа сезона, не плати скуп трансфер, а исто и минатата година коа освоија тројна круна. Но за разлика од други големи клубови Интер на...
На врв Bottom