Резултати од барањето

 1. Кикацо.

  Дежурна Ординација! #2

  2-3 години имам проблеми со масти, иначе ми препишаа hepafar forte. Имам проблеми со болка под гради 4-5 месеци.
 2. Кикацо.

  Дежурна Ординација! #2

  Ми најдоа замастен црн дроб. Освен апчињата шо ми се даени, каква храна е препорачливо да се јади?
 3. Кикацо.

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Mislev na pobrza procedura, ali sepak ke se rasprasam.
 4. Кикацо.

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Дали со 2-3 илјади евра можно е да се земи пасошов за година, година и пол ?
 5. Кикацо.

  Македонски филмови

  Ми требаше за овие постарите мак филмови, фросина, мак свадба итн. Најдов торенти, е сега дали ќе има доволни сидери да се симнат ќе видиме. Фала.
 6. Кикацо.

  Македонски филмови

  Имаше мислам едно време овде еден тракер за симнување мак филмови? Ај ако сака тој шо објави нека ми прати пп.
 7. Кикацо.

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Да ми предложите некој човек за посредување? Планирам да почнам постапка овај месец.
 8. Кикацо.

  Фејсбук акаунти/страници (купувам)

  Се продава фан страна со 28.000к амерички фанови.
 9. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Greed has poisoned men’s souls, has barricaded the world with hate, has goose-stepped us into misery and bloodshed. We have developed speed, but we have shut ourselves in. Machinery that gives abundance has left us in want. Our knowledge has made us cynical. Our cleverness, hard and unkind. We...
 10. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  2018 апдејт Сакам да возам жолта опел корса со бели алуминиумски бандажи( 6 краци), на радио да си рока меко техно миксче, да се паркирам 2 милиметри до кафиќот кај шо го пијам малото еКспресо со лајчето во уста, и да прам муабет како сум лапал 15 годишна средношколка на забава во локалната...
 11. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  *Hard to swallow pills* Halloween не е ваш празник па да си прајте бајрам со умот. Крај. Џабе им прајте лице на Америте, не ви даваат виза. Има посебен термин за луѓе шо се откажуваат од својата култура и притоа приспособувајќи се на туѓата изгледаат како кретени. Weaboos, то сте. Погоре за...
 12. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Животот во 22-23 години е многу чуден, имаш пријатели кои се земаат, имаат бебе и се вселуваат во нова ќука, имаш и такви шо завршуваат факултет со високи оцени и се вработуваат по струка со високи плати, други одат странство, а имаш и такви шо симнуваат Rome-total War целосна кампања и чекаат...
 13. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Животов ми е напишан, продуциран, режиран од Tommy Wiseau, Оу здраво животе, не те видов за момент. Иначе пред некоја недела на забар бев, стварно бе ми паѓа жал за нив. Зеде чоеков виц ми кажува и сеа устава отворена ми е ко да го примам црнио мамба со инструменти во нејзе вселенски брод да се...
 14. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Сакам да се оженам со дебела оперска пејачка со име Elizabeth van DeGroff да одиме на претстави наменети за високата аристократска класа, да им се потсмеваме на сиромашните вилиџери, да пиеме чај во мали филџанчиња со кренато мало прсте, да носам монокл веднаш до џепчето наменето за чешле, и во...
 15. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Или во живото ќе напрајте пари и ќе ве боли стојко за се, ИЛИ ќе соберите луѓе на сумлив начин па ќе им држите предавање за то како можи да напрајте пари и да ве боли стојко за се, воедно и ќе му понудите да ви ја купат книгата на амазон( како да напрајте пари и да ве боли стојко за се).What a...
 16. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Се шо ми треба во животов е big titty goth girlfriend.. и магента. Се извинувам m'lady, дали ќе сакате да започнеме разговор бидејќи ми се допаѓа вашиот изглед и вашите интереси < Zdr kukle kakosi :p
 17. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Не јадам благо еден месец веќе и нагло ми се зголеми потребата да му го соопштам то на повеќе луѓе.. се плашев од синдромот ВЕГАН СУМ! ама не попуштив на социјалниот притисок, Sorry little one, you trusted me and i failed you. Иначе животов си го млатам со лесно темпо засега, ова филмојте шо ми...
 18. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Во веѓиве сум се згуснал ко 48 годишен поправач на crt телевизори во Пакистан. Иначе последно време многу си млатам Рап, ми се чини полека ги губам правата шо ги поседувам како привилегиран фиромјански белец... ima fuk yo up каури!
 19. Кикацо.

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Не ми го пипајте мариово ќе ве плеснам со опинциве, i mean it, assfu*ks! Погоре со муабетот со цв шо праќате по ит фирми, добро бе мајка му стара, то коконите или лаурите шо се во човечки ресури шо работат? настрана од лакирање нокти и пучење гз за на инстаграм. Исто имам другарче има пратено...
 20. Кикацо.

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Не е фејк бе.
На врв Bottom