Резултати од барањето

 1. Govinda

  Дискусија околу Полицијата

  Ако те викнат на суд потпуно одрекнувај дека си била со мотор. Не може да има прекршок кога си пешак. Кажи дека си стоела до моторот, а сопвтвеникот во тој момент не бил таму. (додуша тоа и било така). Не спомнувај дека си дошла со моторот. Кажи дека си дошла пешки и само си стоела до моторот...
 2. Govinda

  Секс/разголување на webcam за пари

  Абе деца тоа од ќеф се прае, не за пари. ;)
 3. Govinda

  Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

  А на мене кој ми прае туш на? Ц ц ц
 4. Govinda

  LCD телевизори

  Дечки. За LG UK серијата се зборуваше дека е ефтина и знаат да бидат дефеклии. Од овие новите серии UM е најефтина. Се знае ли нешто занив или сеште е рано да се каже?
 5. Govinda

  Секс/разголување на webcam за пари

  Јака си на зборови!
 6. Govinda

  Цицки за златен медал

 7. Govinda

  Цицки за златен медал

 8. Govinda

  Секс во кола?

  Ја едншка авантуришев у кола у паркот кај стадионот градски на сред бел ден, луѓе си минеа пешки, со точаци ама пошто не не мањачеа, ич маки не немавме, напротив баш осекавме некоја возбуда плус од фактот дека некој може да не виде со праеме :D
 9. Govinda

  Секс во кола?

  Подразбира се со се живо сезнајке, ама на тебе за едноставни нешта треба да ти се нацрта. 1565653184 И ти си буквалиска. Ќе си умреш долго неебана, разбираш.
 10. Govinda

  Секс во кола?

  Незнаеш ти шо е еба#ање чим не си се гужвала у кола. Достоинство и секс не идат заедно. Чим си достоинствена ке си умреш неебана.
 11. Govinda

  Секс во кола?

  Шо тис? Да бидеш у кола, или да влезеш у кола да стаеш од меродијата малце шо цело време ја солеш секаде?
 12. Govinda

  Секс во кола?

  Еша штета не ми се десило дао влезат у кола. Ај ако бидеме со тебе у кола коа ке зирне некој ке го повлечеме за рака да дозачине малце ;)
 13. Govinda

  Секс во кола?

  Е на водно секогаш има публика. Добар зачин е кога минуваат покрај колата, а особено кога ќе застанат да погледнат малце, нели ;)
 14. Govinda

  Зошто сте сами?

  Безброј пати докажано. Секојдневно се докажува истото. Жена кога ке се разочара од мажот кој вистински го сакала, имале убава романтика, убав секс, после него буквално паѓа на првио сељак шо ке и се пуште и му дозволува да ја напумпа за да се угнезде кај него и да се реализира како мајка. @zmej...
 15. Govinda

  Зошто сте сами?

  https://www.youtube.com/watch?v=vp5rasORwxA Зашто?
 16. Govinda

  Факти за компјутерските делови и мали совети за шопинг

  Да, ама поубаво ќе се чустува со идејата дека ја има најновата плоча со непотребното IPC и кулерот кој ако рикне нема да може да го замене. ;)
 17. Govinda

  Антидепресивите и алкохолот

  Антидепресивите го зголемуваат дејството на алкохолот и го губат своето дејство. А тоа шо некој реагирал како мајмун незначи дека сите така ке реагираат. Кај секој е различно.
 18. Govinda

  Секс школо

  Да имаш 17 години ајде, ама на твои години ваков детињас коментар :facepalm:
 19. Govinda

  Секс школо

  Абе некоја чим ми се засвиѓа у карактер и порно звезда да е ич не ме боле курац. Туку тоа некои машки тешка сељачана откоа пробале 5-6 курви мислат дека секоја женска шо сменила двајца е исто курва и сакаат невина да си најдат пошо веќе немаат самодоверба. Они несвесно се гадат од сопственио...
 20. Govinda

  Секс школо

  Децата забраваат дека секој ден мочаме со половите органи, а они се секираат колку души ја поминале. Од мочана небањата дунда нема погадна па макар и ниеден да не ја поминал. Иначе колку повеќе партнери имала толку е поискусна у изработување на следниот. ;)
На врв Bottom