Резултати од барањето

 1. Manga

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Циркус држава
 2. Manga

  Што слушаме во моментот? (Читај правила)

  За сите транс фанатици Моментално пренос у живо на UNTOLD Романија Армин овде е врвот
 3. Manga

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Таков период е :brlav:
 4. Manga

  Каков стол користите додека седите пред компјутер?

  Од тие со тркалца ..дел по дел .. и тркалца и пластика и металот се уништија за година дена. Дрвен со обичен тапацир.
 5. Manga

  Центар за превенција и третман на злоупотреба и зависност од дрога и други психоактивни супстанции!

  Баталете тоа Наркокон. Поголема превара нема од таа секта.Да секта е , не е некој си центар као шо се нарекуваат,тоа е секта која се служи со радикални методи и непроверена детоксикација. Наркокон уствари ти е гранка на СЦИЕНТОЛОГИЈА. А ретко има позабегана агресивна секта као нив. Каков...
 6. Manga

  UEFA Champions League 2018/19

  Kao fan na Arsenal treba da gi mrzam Totenhem... NO BRAVO , koja borba vo vtoro i kolku inspirativno od Lukas :vozbud: (kao sho gi resi junajted pred nekoolku meseci) Sumnjam deka nekad pak ke ima vakvi presvrti vo dve polufinalinja Bravo i za Poch
 7. Manga

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Овој повеќе е налик антихрист него шо е папа:Неговите колеги не го сакат од шо се поделија у католичката хиерархија. За се шо е неразумно овој се залага,ете на бугарите им го плесна у фаца да ги отвореле своите домови за мигрантите :icon_lol: тие од Мека не се замараат за муслиманите као овој...
 8. Manga

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Шо има врска името со ова,абе абдал. Северномакедонци се спомнува(Северџани),не име на држава.
 9. Manga

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Колт не се ставај во множина(ние гласавме , неутралците) ..не .Вие сте тие шо гледате помалку од слепите , зар не гледавте од перверзните митинзи (пред да почнат со фарбања) на црпнатиот каде имаше повече лгбт знамиња и џихадисти и од нив очекувавте промени. На шо дроги сте биле? Ако си гласал...
 10. Manga

  Феминизам!

  Што имаат заедничко - феминизам,радикален исламизам,црни животи значат,трансексуална пропаганда и ред други ментално болни појави. Интересна група се мора да се признае.
 11. Manga

  Терористички напади во светот (напад во Лас Вегас, Невада, САД)

  ^ eve go ovoj liberalov , nema shansi da ne propushti da se posere na se sho e hristijansko u sekoja shansa(mada nema nikakvo veze i samiot go znae toa)
 12. Manga

  Терористички напади во светот (напад во Лас Вегас, Невада, САД)

  Dobro utro ,toa se slucuva so godini nanazad.
 13. Manga

  True Detective

  Коа сме кај финалето,првата сезона делува совршено оти и крајот додаде на шокот и го продолжи,со тоа што знаеш дека хоророт си тера таму некаде и те удира со таа болна реалност и така запрепастен те остава. Тројкава шо велат дека крајот е мек уствари е као неочекуван хепи енд.Коа цело време...
 14. Manga

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Crknete severdzani , CRKNETE :kuracc:
 15. Manga

  FA & Capital One Cup

  Нека му ја мисли сеа сељакот Кепа :icon_lol: https://twitter.com/kyleashmannnn/status/1099752606103150593
 16. Manga

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Шо очекувате од ментални северџани као циганот муртинец и олишпед транспорт шо изиграва министер, шо ги пуштија илјадници робјијаши на слобода. Кај курац го има тоа на планетава?Да праиш криминал и да бидеш награден? Еден дел од тие се вратија за брзо време кај шо им е местото,другите оперираат...
 17. Manga

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Blokadi i protesti ... :pos: Za vakvi alisa vo zemja na cudata deshavki edino nekoj kao Brejvik so nekoe kombe so eksploziv pred parlament ili wahabisticko raznesuvanje doeka pozdravuvas ruka so doticnite pratenici.
 18. Manga

  Vip Game Fest - Управна зграда на Vip, Скопје.

  Abe neka opraat internet da ne se restartira po desetici pati na den , kur me boli za gejm fest krv im ebam , edna igra onlajn nemoz da isteram radi nivnite perverzni prekini vo konekcijata (n)
 19. Manga

  Narcos (2015)

  Као шо мерак ми направија задњите 3 сезони,од новава мексичка очекувам да не заглавам со глеање на сите епизоди еднаподруга. Но и да заглавам ич не ми чуе , јебига.. не глеам серии но наркос година дена чекав :vozbud:
На врв Bottom