Резултати од барањето

 1. Сладоледџија

  Дали сакате кога "јајцата плескаат"?

  Згрешив кога пишав матката, мислев на вагината.. итс обвиус дека не влага пенисот во матката туку вагината... 1565871164 мислев на вагина, убаво си пишала блекаут дека вагината е 8-9 сантима, и ја сакав за тоа да пишам али сум пишал матка..
 2. Сладоледџија

  UEFA Champions League 2018/19

  а зошто го купи Челзи на времето, зашто од негови 5 години го сака? У негово време Челзи беше нешто налик Лестер... И Сити е купен од арапите за перење пари, и ПСЖ исто.. Тимови без традиција и трофеи..
 3. Сладоледџија

  Дали сакате кога "јајцата плескаат"?

  занемаруваш еден факт, а тоа е дека исто како и пенисот, и матката при возбуда се шири, така да тие у просек 8-9 сантима стануваат 12-13...
 4. Сладоледџија

  Секс школо

  изгледа мал му е
 5. Сладоледџија

  UEFA Champions League 2018/19

  него само пари го занимаат
 6. Сладоледџија

  Groping - петинг на јавно место

  у кој бр автобус се возиш да видиме дали нешто боцнале луѓево кај тебе?
 7. Сладоледџија

  UEFA Champions League 2018/19

  Од вчерашниот перформанс на Челзи, имам прашања кои ме мачат: Дали Ман Ју е прејак годинава или пак Челзи имаа лош ден на стариот трафорд...
 8. Сладоледџија

  Фан Клуб: Јувентус

  sto se desava so klubov, 2 dena nisto ne ste pisale
 9. Сладоледџија

  Serie A 2019/2020

  uste da prevedese...
 10. Сладоледџија

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Pa ako igraat so taktika AMC ke go bide posto definitivno ne e krilo.. iskreno vekje takvite igraci AMC ko hames i ostali nemaat golema funkcija vo segasniov fudbal
 11. Сладоледџија

  Што последно си купивте и од каде ?

  сладолед
 12. Сладоледџија

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  бтв во која сала се играат утакмиците? Борис?
 13. Сладоледџија

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Португалциве распалуваат, овој вика со португалија да се паднеме.. Ќе ни го рашират шупчето бе, ќути таму, нека ги тепаат Јапан со 4+ гола и нека обезбедат 2 место..
 14. Сладоледџија

  Premier League - Season 2019/2020

  Go dadoa David Luiz huahuahehe
 15. Сладоледџија

  Фан Клуб: Јувентус

  Kako be kvardado ne go prodadat.. najslab igrac so go imame
 16. Сладоледџија

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Mu gi jades nervite :P
 17. Сладоледџија

  Фудбалски/трансфер дискусии

  SEga imas decko i ne jades vise zaedno so niv :P
 18. Сладоледџија

  Serie A 2019/2020

  Толку години немате Сериа А титула... Сигурно мноооогу долго вас интерашите ви се гледаат :D
 19. Сладоледџија

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Добровенајдов According to SKY, Juve were willing to listen to offers but ultimately Juve rejected Spurs offer and decided to not sell him [Dybala] after having some reflections in the last few days. Also, he is not considered out of the Juve project.
 20. Сладоледџија

  Serie A 2019/2020

  Neame tim za LS
На врв Bottom