Резултати од барањето

 1. Boce1234

  Куп на Македонија 2019/2020

  Со втор играт затоа и изиграв.
 2. Boce1234

  Куп на Македонија 2019/2020

 3. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Како е поклон ко ни Кит Го ни Пелистер немат напад,а Кит Го посебно имаат јака одбрана и оти е 1 меч ќе се игра резервирано ако дај некој гол на почеток ќе се брани и ќе ја успорва играта на другиот.
 4. Boce1234

  Коцкање или дрога - кое е полошо?

  Да тоа е само мал дел од тоа што го имам заработено и можев да си дозволам во тие случаеви да изгубам толку пари. Јас неиграм на машини и на топ 5-10 лиги, играм лиги каде што топката незнаат да ја погодат некои играчи и таму се најголемите грешки во коефициентите
 5. Boce1234

  Коцкање или дрога - кое е полошо?

  Јас можам да зборам оти знам многу за овие работи. Имам 19 години и правам пари за мој услови солидни и дури повеќе од солидни. Од продажба на типови правам 400 евра месецов итн. Сум губел и по 400-500-600 евра а, најмногу 700 на една утакмица но никогаш не сум изгубил контрола и да оди се во...
 6. Boce1234

  Фан Клуб: ФК Борец 1919

  Каков е ростерот моментално?
 7. Boce1234

  Фан Клуб: Шкендија

  Man of the match kur golem Голманите катастрофа кој идиоти се ејј овај Реџепи со Беласица киксаше ко аматер сега па со дуделанж го клале
 8. Boce1234

  Фан Клуб: Вардар

  Состав за денес да не знај некој?
 9. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Agree јас сум медиум стејк тука на кец 1.7
 10. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Sakav i eh-1 fuckk but its good
 11. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  I hope I'm not wrong
 12. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Alashkert x2 i dnb +0.25
 13. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Selska ekipa?
 14. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Stenio na klupa,Felipe na klupa.
 15. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ne ja gibam posekako ova utakmica.Kje se nasocham na Alashkert protiv Gjorce kje igram sve x2,dnb,-1 6.50 koef sve bukvalno,Gjorce kje namesti imo oti nemat shansi za ponatamu
 16. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Нема да играт изгледа во најакиот состав и имаја проблеми таму.Невреди -2.0 ама ич според мене...
 17. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Кој 20к нека не си прај бајрам со мозокот.Нема погодено тип од времето на Месопотамија
 18. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Lokum beshe 2 koef ama mnogu brzo ja izigraja. Shkupi kec utre golem
 19. Boce1234

  Кладилница (Генерална дискусија)

 20. Boce1234

  Македонско фудбалско првенство 2019/2020

  Znachi ne sekoj saka da gi gleda Shkendija ili Vardar sekoe kolo.Jas se deshavalo da ima derbi Shkendija Vardar i pak da sum ja gledal Pobeda,Renova,Rabotnicki ama tuka nema da ima takva mozhnosti oti tv.ffm.mk kje ischezni i kje gledame retko nekoj natprevari i gledachite kje bidat pomalce...
На врв Bottom