Резултати од барањето

 1. GreenRoot

  Охрид

  Бистрото никош не сум го начекал да работи а цените во Вилиџ хотелот се двојно поскапи. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 2. GreenRoot

  Охрид

  Уште навистина да беа овие цени... Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 3. GreenRoot

  Фан Клуб: Челзи

  Одои со 18 години се изнаигра сезонава. Не се сеќавам дека некој друг тренер го има направено ова. Ампаду беше стартер на натпревар во ЛЕ и влезе од клупа. Лофтус сигурно би играл многу повеќе да нема проблеми со грбот. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 4. GreenRoot

  Фан Клуб: Челзи

  Гледам цела сезона се хејта Сари дека не дава шанса на млади играчи. Од кога го гледам Челзи а тоа е некаде после првата титула на Мурџо, одговорно тврдам дека Сари дал најмногу шанси на млади играчи до сега Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 5. GreenRoot

  Охрид

  Ова е пракса на некој начин во Охрид. И Петрески кога го доби вториот мандат, ВМРО победи убедливо на парламетарните. Вака да гледаш од страна ќе мислиш Охриѓани имет некој политички сенс и не се политизирани а уствари реалноста е скроз обратна. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 6. GreenRoot

  Premier League - Season 2018/2019

  Ако ништо друго ќе го срушат рекордот за најмногу освоени поени без титула. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 7. GreenRoot

  НБА Сезона 2017-2018

  Да се самоцитирам. Ирвинг превара од играч. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 8. GreenRoot

  Кино сали во Македонија (Cineplex, Шминеплекс и се останато)

  Screenshot на телефон? Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 9. GreenRoot

  Фан Клуб: Челзи

  На крај трети ќе завршиме [emoji23][emoji23][emoji23] Која превара од екипи се од трето до шесто место. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 10. GreenRoot

  Каде може да се најде најдобриот бургер во Скопје?

  Не си проверил убаво. Последно од кам земав .. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 11. GreenRoot

  НБА Сезона 2017-2018

  До негде и во право е. Секоја втора акција им е подај ја до Јанис. Ама кога имаш таков играч во екипа незнам како би играл поинаку. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 12. GreenRoot

  Повраток на ДДВ за физички лица? (Мој ДДВ)

  Ам ај ак не во плико да ги праќаме. QR код би била најдобра изведба. А сигурно нема да биде само со сликање, би требало да може да се впише и сериски број од сметката (ако воопшто постои). Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 13. GreenRoot

  Premier League - Season 2018/2019

  Мене Фердинанд како поединец не ми делуваше баш како светска класа дефанзивец. Ама со Видиќ заедно ми се чини беа најдоброто дефанзивно дуо од кога пратам фудбал. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 14. GreenRoot

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Не ми текнува на таков во моментов валда пошо слабо гледам комедии. Но вчера на ТВ го начекав овој филм и ми остави добар впечаток. https://m.imdb.com/title/tt0190138/ Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 15. GreenRoot

  НБА Сезона 2017-2018

  Многу галама кренаа Милвоки изгледа за ништо... Многу лесно ја изгубија првата утакмица, Бостон како со пола сила да им играше. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 16. GreenRoot

  Premier League - Season 2018/2019

  И секоја втора топка кон него е офсајд. Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 17. GreenRoot

  НБА Сезона 2017-2018

  Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 18. GreenRoot

  Фан Клуб: Челзи

  Денес мора победа како би ја вратиле психолошката предност. Сличен распоред по тежина имаме со Тотенхем и Арсенал, така да очекувам сите 3 клуба да губат бодови до крај. Најсигурна опција ни е преку ЛЕ да бркаме пласман за ЛШ. И да завршиме трети ако Тотенхем и Арсенал ги освојат куповите...
 19. GreenRoot

  Скриншот од вашиот Home screen

  Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 20. GreenRoot

  UEFA Europa League

  Можда сум грешка ама нели ако еден заврши четврти а другиот освои Европа лига, во ЛШ ќе оди тимот што го освоил купот на местото на 4врто пласираниот? Sent from my LG-H830 using Tapatalk
На врв Bottom