Резултати од барањето

 1. Бојанфамилија97

  ?

  ?
 2. Бојанфамилија97

  ?

  ?
 3. Бојанфамилија97

  :)))))

  :)))))
 4. Бојанфамилија97

  :)

  :)
 5. Бојанфамилија97

  pa kaj si ti? :))))

  pa kaj si ti? :))))
 6. Бојанфамилија97

  Евтини авионски карти

  Како можам да дојдам до информации или било каков контакт со фирмата пегасус и каде се наоѓа претставништвото на пегасус во скопје?
 7. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  Вие сте цел живот во некаков бојкот дали не ви плаќаат јадење пиење пат и само против нас се враќате.Мизерија класична сте.И да не дојдете нема да смените ништо/само ќе се види кој се број 1 на домашен и гостински терен.И те молам кажи ми дека за нас не важи забраната :helou:
 8. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  Ние ќе се зачудевме ако дојдевте :toe: А вака уште појасно се гледа кој е кој
 9. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  :helou:
 10. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  Гарант си од бутел или чаир.Друга населба од која би потекнал ваков пост нема
 11. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  Епа до каде дојде кајгана штом некој од ѓорче што во петок навечер искача во тетово а фаќа такси од првата патарина да ни објаснува на нас за навивањето.Извинето мачиња ѓорче упс лавови де ние со вас немаме ништо затоа што вашата интелегенција е еквивалентна на бројот под 1. Одма познав дека си...
 12. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  Ударна застава?! ајааја па да беше стварно ударна ние немаше да постоиме.Ние не сме како вас.Ви падна застава во пп и сте молеле да ви ја вратат.Ама еве штом толку сакаш ќе се навратиме на кореографијата.Беше направена за 10 год.Ако се разбораш (а гледам дека не) сите поголеми групи после вадење...
 13. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  алфите пријателе не се само за дрога ако сакаш да знаеш.Разликата меѓу нтш и алфите е како цпб и фамилијата.Само ти и твоите неуки девојки можете да трескате! Да не го споменувам фактот што си дадовте добар секс со кфм и со марин секако за да навивате на репрезентација.Така сакавте да го свртите...
 14. Бојанфамилија97

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Ni simpatizeri ni navivaci.Uprava na klubot bea i zatoa ne bea izneseni od sala.Nemora sekoj vtor da pisuva kako bilo u sala.Smirete se malce
 15. Бојанфамилија97

  Фан клуб: Работнички

  аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
 16. Бојанфамилија97

  Фан Клуб: Интер

  Дали може некој да го постави клипот од после утакмицата интер-барселона кога навивачите на интер имаа директен судир со балотели?
 17. Бојанфамилија97

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Испадна дека не постои песна туку е направен дел специјално за рекламта.Го имам и трае 40 сек
 18. Бојанфамилија97

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Е како се вика де?!
 19. Бојанфамилија97

  Тип на денот (читај правила во прв пост)

  Birmingem - Liverpool 2 @1.70 Viljem 2 - PSV 2 @1.35 Hamburger - Hanover 1 @1.45 Valencia - Osasuna 1 @1.50 Okser - PSG 1 @2.15
 20. Бојанфамилија97

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Ова било проблемот.Фолдерот Превземања.Решив сега.Фала многу на сите :smir:
На врв Bottom