Резултати од барањето

 1. Fantantonio

  360 степени саботажа на Алсат-М TV

  Саботажа е една ретроспектива на случувањата во изминатата недела која е дел емисијата 360 степени на Алсат-М Знам дека има веќе 100тина емисии па еве јас ќе ги постирам само последните 3 епизоди
 2. Fantantonio

  Талевска и Чапаровски осудени со условни казни

  Поранешниот директор на скопската Клиника за неврохирургија, Александар Чапаровски e осуден на условна затворска казна од една година, доколку во рок од две години не направи кривично дело. Чапаровски кому му се судеше за поткуп, денеска во судот призна вина, по што набрзо беше изречена...
 3. Fantantonio

  Бојлер

  мислам дека нема некоја слична тема па сакам да ве прашам дали има шанса да се поврзе некако сончев колектор со проточен бојлер? може глупости тропам и прашувам али подобро да си прашам нели :D и ме интересира какво мислење имате дали е подобро класичен бојлер или проточен бојлер? би требало...
 4. Fantantonio

  Светски атлас

  не знам дали е правото место на темава во општи муабети или туризам и патување, образование, градови и села и тн ... па ако не и е местото тука слободно префрлете ја :D значи одамна копнеам ( :) ) по атлас на светот да си купам и вчера бев во ск на кратко па влегов во матица и немаше многу...
 5. Fantantonio

  Двогледи

  колку што можев да видам нема тема за двогледи ... до сега сум немал двоглед а веќе некое време сакам да си купам па гледав на реклама 5 и има доста избор само што не се разбирам многу јас :D има персони сопственици на двогледи на форумов? за што ги користите за набљудување на природа, мањачење...
 6. Fantantonio

  топење сало на одредени делови од телото

  немав идеја како да ја крстам темава па мислам дека и ова е добар наслов :) јас на пример имам проблем со спојлерите и нозете односно бутовите не знам што да превземам како да го намалам тој дел иако и генетиката игра улога тука пред некој ден видов на топ шоп еден појас за тој ден што...
 7. Fantantonio

  Пукнат екран на huawei g520

  Значи ми падна телефончево и се срони екранот. Тачот си работи перфектно али доста е оштетен екранов. Ми кажаа дека не ми важи гаранцијата од тм а пред месец едвај го земав. Па сега добив совет од еден другар да бидам нежен со тачот и да не го носам во џеб за да не го оштетам тачот... како не си...
 8. Fantantonio

  Табла

  Барав тема за Табла, али мислам дека не најдов. :) па еве тема за сите таблаџии :) прилично нов играч сум и се заразив па ајде, има ли таблаџии? :cool:
На врв Bottom