Резултати од барањето

 1. Ернесто ЧЕ Гевара

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Зашо толку скока коефициентот на Феенорд за кец, а паѓа за 2ка?
 2. Ернесто ЧЕ Гевара

  "Заборавени" играчи

  Коментар на објавата : Kakav je*eni genijalac. Koliko ih je Brazila samo imao. Rad 0 bodova kod svih talent 101% nazalost nijedan dugo nije trajao zbog svog raskosnog zivota ali vjerujem da su se bar nauzivali i zivjeli kako su htjeli ali steta za nas nogometne fanove sta duze nismo gledali...
 3. Ернесто ЧЕ Гевара

  Најлоши трансфери & најголеми флопови во Фудбалот

  Прскалките на Камп Ноу...
 4. Ернесто ЧЕ Гевара

  Најлоши трансфери & најголеми флопови во Фудбалот

  Абе ајде седи мирен, не му текнувало...
 5. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Објаснио човек. :bravobe::cuc: Не згреши Барселона што го продаде Суарез. Згреши што го продаде во директен конкурент. А, иначе дојдено беше време за (поголема) чистка во Барселона. И запнале сите сега "Атлетико ги заеба Барса, им го зема Суарез кој гази во Атлетико". Ама малку од налку да...
 6. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Не сакам да замислам.
 7. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Нормално, чим не игра за Атлетико. Да играше во Атлетико и да ја имаше истата улога ќе беше фудбалски боК.
 8. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Па управата на Барса е најгенијалната управа во цел свет. Им го дадовме Суарез безпари на Атлетико, за Реал да не освои титула. Све је то дио процеса, бајо мој :cool:
 9. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Како сте сигурни дека Каналес 100% ќе го реализираше пеналот :D
 10. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Исто како Т-то во опш(т)ес(т)во? :D
 11. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Иаго Аспас, не Тиаго. :D
 12. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Батето се кладел на неговиот трансфер во Атлетико. Кој цар! :vozbud::pos::pos:
 13. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Доџите сад, јер смо се доста зајебавали... :zloo:
 14. Ернесто ЧЕ Гевара

  Serie A 2020/21

  Pihihihihihihihirlo
 15. Ернесто ЧЕ Гевара

  Serie A 2020/21

  Pihihihihihihihirlo
 16. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Не го ни гледав натпреварот. Ни ситуацијата шо е спорна ја немам видено. Секако е отидена сезоната за нас, тепајте си се вие мадридски деца :D :D
 17. Ернесто ЧЕ Гевара

  La Liga Santander 20/21

  Нема пенал, се е чисто. Лактот е дел од ногата :D :D :D
 18. Ернесто ЧЕ Гевара

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ливерпул 2ка и Атлетико 1, шо мислите? :D
На врв Bottom