Резултати од барањето

 1. Ece

  Депилација

  Има тема за мажите, а не најдов слична тема за жените, па затоа ја отварам оваа тема. Па ајде жени, колку често се депилирате и со што? Мислам на сите делови од телото каде што ние жените се депилираме: под пазувите, нозете, рацете... Ајде да ве видам. :)
 2. Ece

  Циго :D

  http://www.smeh-do-suza.com/reper.html Видете го овој циго, паднав од столица од смеење! :pos: Другарот што ми го даде ми вика дека може навистина го прави тоа, дека не е монтажа. :uvo: Му се изнасмеав еј! :pos: Видете, па гласајте и ќе му ја покажам анкетата. Нема шанса да не е монтажа! Ниту...
 3. Ece

  Подарок за членот над Вас

  Мислам дека насловот кажува се. Треба да му подарите нешто на членот над Вас, што сакате. Ајде да почнеме, подарете ми вие нешто, бидејќи јас немам на кого. :) П.С. Заборавив да кажам дека треба да се ставаат и слики. Уживајте.
 4. Ece

  USB тест за бременост

  На пазарот излезе првиот USB тест за бременост. PTeq тестот (откога жената ќе стави дел од нејзината урина) треба да се стави USB-то на компјутер, и ќе се видат точните резултати. Досегашните тестови можат да ја покажат концентрацијата на hCG хормонот во распон од 15-50 15-50 mIU/mL, Pteq...
 5. Ece

  Која боја е Вашиот мозок?

  Еве линк: http://www.blogthings.com/whatcolorisyourbrainquiz/ Your Mind is Blue Of all the mind types, yours is the most mellow. You tend to be in a meditative state most of the time. You don't try to think away your troubles. Your thoughts are realistic, fresh, and honest. You truly...
 6. Ece

  Вашите чувства преку слики

  Оваа тема е слична на темата "Што чувствувате во моментов?", само што овде ги искажуваме нашите чувства преку слики. Ако мислите дека нема потреба за две такви теми, избришете ми ја, па старата да ја направиме со слики, бидејќи мислам дека ќе биде интересно. Навалете.
 7. Ece

  Асоцијации (со слики)

  Има ваква игра, што се вика Асоцијации, оваа е иста, само со слики. Мислам дека ви е јасно, па да почнеме.
 8. Ece

  Фотографија на денот

  Која е Вашата фотографија на денот, која Ве насмеа и Ве расположи денес?
 9. Ece

  Последна мисла...

  Која Ви беше последната мисла пред да заспиете? Јас синоќа размислував доста пред да заспијам, размислував за животот, колку е краток и непредвидлив...:tapp:
 10. Ece

  Кога би можеле...

  Кога би можеле да промените нешто во Вашиот живот, што би било тоа? Јас сум си задоволна и не би сакала ништо да променам. А вие?
 11. Ece

  Food Fight

  Знам дека ќе ми ја фрлите темава во канта, ама не можев да не го споделам овој клип со вас. :w: Фрлете ја ако ја фрлате, ама ова мора да го видите:
 12. Ece

  Од А до Ш (со слики)

  Автомобил
 13. Ece

  Трета буква

  Играва иде вака... Јас на пример сега ќе кажам еден збор, и зборот на членот под мене треба да почнува на третата буква од мојот збор. Почнувам... Ориз.
 14. Ece

  Доврши го зборот

  Не знам дали има ваква игра, мислам дека нема и затоа се сетив да отворам тема. Е па вака...Членот над тебе ќе напише три букви и ти треба да направиш збор. Кал _ _ _ _ _
 15. Ece

  Stillissimo

  Stilissimo Гледате ли и што мислите за него?
На врв Bottom