Резултати од барањето

 1. Spiegel

  Premier League - Season 2019/2020

  Хендерсон вс Вилшер вс Клеверли беше главна тема на разговор овде пред 6-7 години. Прилично сум сигурен дека и во Англија го тепаа истиот муабет, барем фановите ако ништо друго.
 2. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Ако се сеќавам добро лани кога Рикиардо најави дека ќе го напушти Ред Бул излегоа гласини дека РБ го контактирале Алонсо. А мислам дека и Хорнер потврди дека имале интерес за Алонсо, но Алонсо наводно одбил. Тука сигурно и Хонда има замешано прсти. Алонсо исто така ги има одбиено Ред Бул во...
 3. Spiegel

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Лани ова време и еве сега пак ќе треба истиот пост да го напишам. Одбраната не ми е толку битна колку што ми се битни средината и нападот. Јак ташак ако примиш 2 гола кога можеш да дадеш 3 од шала. Еве уште една сезона ќе почне, а тимот се уште нема десно крило. Средината лани беше тенка...
 4. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  2,3 секунди зад Хамилтон мислам дека беше предвидено да искочи и џабе е тоа што е Макс кога Мерцедесот е на ниво над Ред Бул и Ферари. Луис кога искочи од бокс првиот пат тие 6-7 секунди заостаток што ги имаше ги стопи во 2-3 круга и ќе го поминеше Макс уште тогаш доколку не беа болидите што...
 5. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Ред Бул можеше да победи само ако го повикаа Макс во бокс пред да влезе Хамилтон па он да брка +20 секунди. Да не сменеше пневматици Луис мислам дека пак ќе победеше на крај. Иначе ако добро се сеќавам Хамилтон кога искочи од бокс во скоро еден круг направи доволна разлика за доколку Макс влезе...
 6. Spiegel

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Postov kako za tebe da si go pishal, super se opisha sega. I daj ne go tupi veke zhiti se.
 7. Spiegel

  Мултикултурализмот, и неговата злоупотреба

  Ova pravenje glup so sila vi e nekoj trend ili prirodno ste takvi?
 8. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Lani Ferrari I Mercedes ne dozvolija snimanje no godinava imaat na nekolku trki mislam. Mercedes duri specijalno imaa naracano snimanje vo germanija kako home GP I se izrezilija. Sega Hamilton demek placel za da go nema vo epizodata
 9. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Hamilton placel I se ligavel da ne go prikazuvaat na epizodata za Hockenheim na noviot f1 netflix serijal hahaah
 10. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Pa too be sine, mozda najinteresna trka dekadava, a sigurno najdobra vo v6 erava. I konecno da vidime drug bolid osven top 3 timovite na podium :love:
 11. Spiegel

  Premier League - Season 2018/2019

  Брз е, трча напред :icon_mrgr::icon_mrgr:
 12. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Ред Бул се подобри во менаџирање на пневматиците и затоа во трка можат да им парираат на Ферари иако имаат послаб мотор. Ред Бул да има мотор како Ферари или Мерцедес ќе се прво место.
 13. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Не можев да ја гледам трката па видов само инсерти вчера вечер и прилично интересна трка сум пропуштил маме му ебам. Тежок гзлар е Хамилтон, секогаш максимум вади од вакви ситуации. Штета за шампионатот што не победи Ботас за му се доближи на Луис колку толку. Фетел е готов психички и очајно му...
 14. Spiegel

  Wimbledon 2019

  Ќе си каснам од куров што не бев во можност да го гледам финалево, буквално само последниот поен го фатив. Тоа е, ќе си гледам хајлајтс сега и ќе патам. Ноле :kruna:
 15. Spiegel

  Роналдо vs Меси

  Sum glasal za Messi na anketava, najverojatno vo 2012 koga se otvorila temava I realno Messi imashe bolje kariera I statistiki togash. Ama vo poslednive 5-6 godini Ronaldo dokaza deka e GOAT. Zatoa temava moze komotno da se zatvori I bladanjeto da prodolzi vo fan klub Barsa.
 16. Spiegel

  Wimbledon 2019

  Ne pratam mnogu tenis poslednive dve-tri godini ama tolku li nema be barem eden talent od mladive da se izbie, nekoj grand slam da osvoj :tapp: Gi gledav Zverev i Tsitsipas po eden set preeska i mi se stuzhi zhivotot
 17. Spiegel

  НБА Сезона 2017-2018

  Ni mene ne mi e jasen bash potegov so DLo vo GSW posebno zoshto go dadoa Iggy. Mnogu me interesira kako ke go zamenat Iggy sega, ne se bash vo najsjajna pozicija Warriors. Knicks se najocajna organizacija ever
 18. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Иначе мора да се пофалат Мекларен, се надевам ќе успеат уште повеќе да се доближат до водечките три тима. Саинц од последно до 8-мо место лаганица :bravobe:
 19. Spiegel

  Формула 1 - сезона 2019

  Од summer break лани до сега, Макс е најдобриот возач во Ф1. Мајсторот без грешка вози и прави чуда со Ред Булот, секоја чест. Чарлс друже, јебига, више срече други пут. Мерцедес денес очигледно имаа проблем со overheating на гумите па ни Пирели не можеше да ги спаси, се надевам секоја трка до...
На врв Bottom