Резултати од барањето

 1. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Марио е крив за ова, и кој виде што напраел замина од форум, да не го чита Цобе со неговото форсање
 2. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Не бе не е према стефан, рајт!! :pos:
 3. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Санчез е таа мала нијанса меѓу квалитетот на Интер и Јувентус. Јуве беше за нијанса појак, ега се таман :icon_lol:
 4. Марли

  Фан клуб: Милан

  Знам брат, го пратим затоа и пцуем. Имаја шанса да го земат кога кошташе 15 милиона, лани имаше шпекулации па и годинава, мислим дека за некоја сума од 50тина мил плус Кутроне можеше да се земе Сега кур ќе пушат кога ќе бара Волвс 100 мил наредно лето. Ај барем на фантази го имам :icon_lol:
 5. Марли

  Фан клуб: Милан

  Какво играчиште е овја Невес од Волвс, у уста да ги ебем и Малдини и Бобан, и Мендес, и Леао и Јапонија играчиштето резерва од 50 милиони
 6. Марли

  Фан клуб: Милан

  Не паничете, Бобан и Малдини имаат смислено нешто!
 7. Марли

  НБА Сезона 2017-2018

  Оф оф, не може чуеков глава да дигне
 8. Марли

  Официјални трансфери/позајмици

  Рони Лопес од Монако во Севиља за 20 мил евра
 9. Марли

  Фан клуб: Милан

  Првиот дрес е секс, ама белиот годинава е гаден за све паре
 10. Марли

  Фан клуб: Милан

  Не се секирај, Бобан и Малдини ќе смислат нешто
 11. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

 12. Марли

  Фан клуб: Милан

  Од ова се плашим :icon_lol: Што ќе измислат овие двајца.⅝ Ама сигурен сум дека ќе биде нешто у стил на продавање на Сусо и Донарума за смешни и испод маркет вредност суми, ко што сакаа Кеси да го дадат за 25 ( :unsure: ), нешто у стил Донарума за 40 мил и Сусо за 28. Ќе го преплатат тој...
 13. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  За користење на Рудимбе и Кондомија имам авторски права :icon_lol::icon_lol:
 14. Марли

  Фан клуб: Милан

  Модриќ, хехехехехе
 15. Марли

  Фан Клуб: Интер

  Ја малери ви праем :kezec::kuracc:
 16. Марли

  Serie A 2019/2020

 17. Марли

  Serie A 2019/2020

  А цело сабајле се мислим на кого ми личи типов :pos: :pos:
 18. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Сане со оваа повреда, и по пут накај болница да скрши една нога, е подобар играч од Кутињо и Зијеч заедно
 19. Марли

  Serie A 2019/2020

  In the past, Piscitelli has been jailed for drug trafficking. In addition, he was also put on trial for an incident of extortion against the current President of Lazio, Claudio Lotito. Throughout the course of his life, the Lazio fan accumulated assets amounting to over €2million including cars...
 20. Марли

  Фан клуб: Милан

  Заебани се, од свака гледна точка. И цените што ги платија за играчите и што планираат да ги платат ( хинт Кореа), и за играчите што ги продадоа и што планираат да ги продадат за смешни суми, а плаќаат анонимно циганче 35 мил, и за играч кој е докажано материјал само за резерва 40-50 мил
На врв Bottom