Резултати од барањето

 1. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Mustafi ostanva. Mikel to go izjavi na press.
 2. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Овај флави бани многу убо ми збора ;))
 3. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Лигата е очај, затоа се сите едно до едно. Шампионот не очекувам да има повеќе од 75 бодови.
 4. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Hehe
 5. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  #АртетаАут
 6. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Momentalno i Wenger da se vrati e podobro reshenie od Mikel. Sega i bash sega gledame sho znachel stariot za timot. 1608406765 Emeri finale ne odnese LE.
 7. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Ako pobedat konkurentite pod nas, prv pat vo Premier Ligata posle 14 kola nie bi bile mesto nad Relegation zone. #ArtetaOut
 8. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Ова не е Арсенал, толку. Нејќам да го гледам ваков. Толку грешна политика, грешни играчи, грешен менаџер... Овде треба драстични измени. Се надевам поразот од Сити ќе биди последен за Микел.
 9. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Где је печат?
 10. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

 11. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Crvenite se posledica na nedisiplina. A toa e posledica na neuspeshnosta/nesposobnosta na Menagerot, da razjasnime.
 12. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  #WengerWeAllLoveYou
 13. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Murinjo neslavno ? Murinjo ima pokje trofei otkolku Arsenal sevkupno vo cela istorija, i e na vrvot vo PL momentalno. Nie zavrshuvame neslavno, vo stilot na Vila, Nottingham, Leeds i sl.
 14. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  ЛЕ големи екипи да не имавме во групата ?
 15. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Omfg - Arteta Na 0-1 vadish bek stavash bek. Nishto ne prajme. #Allegri
 16. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Озил е Пикасо за оваа средина шо ја иаме.
 17. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Расел го ставивме во Мерцедесот денес па кинеше, а на сите трки завршва 17ти. :)
 18. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  И реално, немаме слаб состав.
 19. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Сеоски Пеп ќе го викам Микел дур не постави еднаш машка формација, и ако ја изгуби оваа утакмица.
 20. Makedonec_7

  Фан Клуб: Арсенал

  Дечки, ќе ги печиме кокошките денес ?
На врв Bottom