Резултати од барањето

 1. M

  Premier League - Season 2020/2021

  6.000 Ko za moj последен коментар на форумов, би рекол: Fuck ManUtd :kuracc:
 2. M

  Ајде да изброиме до 100 000 :)

  36.196
 3. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Не се расправајте... ;)
 4. M

  Ајде да изброиме до 100 000 :)

  36.193
 5. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Za жал, не успеа. ;)
 6. M

  Bundesliga 2020/2021

  Гo почитував кога играше во Јувентус. Сега не е истиот човек :(
 7. M

  Потценети играчи

  Викаш Дорасо :)
 8. M

  Влада на РМ

  Мене ме чуди што не знаевте дека постои и си функционира ваква агенција
 9. M

  Ајде да изброиме до 100 000 :)

  36.191
 10. M

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Рацин е комуњар и патриот во исто време.
 11. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Kaj naшата фан база, многу почесто него кај вашata.
 12. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Ete ja. Фала.
 13. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Денес им објаснував на пријатели зошто се откажав од гледање на фудбал од топ европските лиги (останувам само на Шкотска, МК и БиХ), ама не можам да ја најдам рекламата што оди на (српскиот) спортклуб за потенција, со дедомразот. Ако ја најде некој низ нет, или било како, би му бил благодарен.
 14. M

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Koj ne stavi дислајк на овој пост е дзубре.
 15. M

  Најефтин супермаркет

  Другарка ти треба да внимава на својот социјален статус. Јас, нормално, не одам пеш никаде, но ако би одел, ако треба и пола саат плус би одел, само да стигнам во продавници како Рамстор, Веро и слично - каде што луѓето ќе ме видат со кесите, и ќе знаат дека имам вишок пари. ** Ај сега...
 16. M

  UEFA Europa League

  Сосиедад веќе размислува за следниот противник. :motorce:
 17. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Не знам за која ситуација мислиш?
 18. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Јас не разбирам
 19. M

  Premier League - Season 2020/2021

  Не провоцирам, јас сум многу сериозен кога станува збор за МанU. И секогаш сум бил со респект кон тој тим. Ако не веруваш, еве, нека ти каже @Ilumious, или @ManUtdChampions
На врв Bottom