Резултати од барањето

 1. L00d10

  The 100

  Некој што ја гледа серијава активно, да ми објасни шо се дешава? Ја изгледав и последнава епизода, во тек сум, ама ништо не сфаќам со ова аномалииве. Anybody?!
 2. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Мене само ми е чудно зошто го продадоа Лукаку и не донесоа замена. Ете прееска пример, клапнаа Раш и Марсијал и буквално нема кој да влезе место нив. Со Гринвуд како замена нема далеку да стигнат, колку и да е талентиран. Повреда на некој од Рашфорд или Марсијал и во тешки гомна ќе бидат..
 3. L00d10

  Добивка

  Сериозни суми, секоја чест, браво :)
 4. L00d10

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Каков е ростерот, ако не му е тешко на некој да каже ?
 5. L00d10

  ATP тенис - општа дискусија

  Не изгледаше дека има некакви проблеми Ноле. Од кога го изгуби прв сет влезе ол ин Даниил, се живо и диво враќа Медведот, ко зид е. Сервисот ебење, пукаше асови на втор сервис од шала. Чим добиваш thumbs up од Новак, знаеш дека си изиграл прејако.
 6. L00d10

  ATP тенис - општа дискусија

  Секоја чест за Медведев, каков тенис игра моментално. Се надевам дека ќе го победи Гофин утре, жално ќе биде и трето финале на 3 турнири по ред да го изгуби. Заслужува да си пише една 1000рка. Ако добро го разбрав коментаторот на СК, доколку победи утре ќе биде 5тти на АТП листа.:aplauz:
 7. L00d10

  НБА Сезона 2017-2018

  Има интересни опции. Фарид може да донесе скокање и борбеност, сигурно ќе сака да се докаже после овие неколку катастрофа сезони што ги има. Нене мислам дека е престар за да го соберат. Ноа исто може добар придонес да даде, ќе ја зацврсти и одбраната. Само се надевам нема Мело да го соберат :D
 8. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Копи пејст на ЛШ дуелите, Сити игра Тот клава голој.
 9. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Не се интересни Сити, се додека е Пеп тренер нема да ја изгубат Премиер Лига. Денес играат со третиот најголем фаворит за титула и види што им прават..Дај нека си иде Пеп, малце да се врати неизвесноста барем.
 10. L00d10

  Фан Клуб: Арсенал

  Отворете го Лака на Инста и видете ги на стори како пеат новајлиите :D
 11. L00d10

  Фан Клуб: Арсенал

  Му треба време и за во физичка форма да влезе, ако имал долга пауза сигурно нема да е одма спремен за 90 минути интензивен фудбал.
 12. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  А од тие 29 што гласале за Јунајтед, пд нивната дрога несакаш?
 13. L00d10

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Mislam deka odamna go imaat ovoj bonua.
 14. L00d10

  Фан Клуб: Арсенал

  Не сфаќам, што е грешката ?
 15. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Максимално изненаден сум од Челзи, ако си играат вака цела сезона очекувам ЛШ место да си фатат.
 16. L00d10

  Фудбалски/трансфер дискусии

  На Инста пред некоја минута на некој од овие спортските канали ми искочи дека и од Јович не бил импресиониран и демек ќе му барале тим за позајмица. А овој кутриот ни 2 цели утакмици нема изиграно :pos:
 17. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Наместо трансфер бан им дале казна 300к фунти?
 18. L00d10

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Во Аеродром почнаа да работат, спроти Бисер трговскиот им се наоѓа.
 19. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Па веќе е срамота што и една утакмица пропуштија ради вакви причини, а камо ли за повеќе ако испадне работава. Исто како што поради политички причини бевме скратени за еден играч во финале од Европско натпреварување, па колку и да не беше планиран Мики за прва постава на тој меч.
 20. L00d10

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Za tie shto igrate vo zhivo, Baern t2 4+ 5+, so najjak tim imaat iskocheno, bi trebalo da gi napunat energichnive.
На врв Bottom