Резултати од барањето

 1. Ska Maniac

  "Заборавени" играчи

  3 клуба смени после Трабзонспор 1566008462
 2. Ska Maniac

  "Заборавени" играчи

  Ти затоа можеш да пишеш за Сантон, Балотели, Арнаутович, Ранокија, Калдирола и целата таа генерација на " таленти" што се појави после ЛШ 2009/2010.
 3. Ska Maniac

  Што играте во моментов

  Fifa 12 - manager mode
 4. Ska Maniac

  Serie A 2019/2020

  Ова може е индивидуална награда за " Дрво на натпреварот ".
 5. Ska Maniac

  Фудбалски/трансфер дискусии

  dobro
 6. Ska Maniac

  Официјални трансфери/позајмици

  ojjj nonen Ajeти од Базел во Вест Хем
 7. Ska Maniac

  Официјални трансфери/позајмици

  Џими Дурмаз од Тулуз во Галатасарај
 8. Ska Maniac

  Дали ќе има зомби апокалипса?

  Eiiii ne brat. Sega fali uste ovie jazicarive da go drvat so pravopisi dali se pisuva zombija, zombinja, zombilaki ... 1564702995 Вторник , петок и сабота да видиш кои зомбиња у јсп ги има :shook:
 9. Ska Maniac

  Пиво

  И цената е корона за сиромашни : корона 80 ден во Веро , Кортес 35-38 ден во Кам. Ама вкусовите не им се 100% различни како ценава. Кортесов е минимално по слаб од Коронава.
 10. Ska Maniac

  Надворешни односи на Македонија

  Патник низ времето maybe ? Тој пред него на Чаушеску со залижаната фризура , а ќељајцата на Лукашенко :icon_mrgr:
 11. Ska Maniac

  Надворешни односи на Македонија

  Ова изгледа мафтаат по возот што иде за Полска.
 12. Ska Maniac

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Затоа значи Милан не може 4то место да фати :(
 13. Ska Maniac

  Фудбалски вести

  Исто како кај нас што ќе се слави пласманот на Косово на европско.
 14. Ska Maniac

  Трчање, Скопски Маратон и останати атлетски настани во Македонија

  Далеку сум од тоа дека толку сериозно би се интересирал за атлетика освен како издувен вентил на негативна енергија и набој од работната недела и сите срања во општеството. Башка покрај тоа и извор на квалитетен адреналин (наместо дрога, алкохол и партијање по 6-7 саати) и физичка кондиција. Со...
 15. Ska Maniac

  Трчање, Скопски Маратон и останати атлетски настани во Македонија

  Фала ти многу . За GPS - от јасно е зошто е потребен (исто како за мапите ). Не ми треба интернет за да ја шернам активноста зошто трчам за мене а не за социјалните мрежи :) Фала ти за советов за исхраната, но никаде не прашав за гармин?!(што и да е ) и за тркачки школи :)
 16. Ska Maniac

  Трчање, Скопски Маратон и останати атлетски настани во Македонија

  Strava апликацијава онлајн или офлајн функционира ? Зошто лабав џогинг наутро на летен одмор у странство и роаминг интернет не се добра комбинација за телефонска сметка . Истото го знам со рекреативци планинари. Цигара пред тргање на подножје, една - две горе на врв и вечерта се жалат нешто ги...
 17. Ska Maniac

  Фудбалски вести

  Значи за 2 сезони ќе станат Вимблдон :(
 18. Ska Maniac

  Фудбалски вести

  WTF со тимов ?!?! Сите останати играчи им се позајмици ?
 19. Ska Maniac

  Официјални трансфери/позајмици

  Рајан Бабел од Фулам во Галатасарај
 20. Ska Maniac

  Женски нозе!

  Инаку типкава е навистина пијанистка :ljubove::brlav:
На врв Bottom