Резултати од барањето

 1. G e G o

  Дневна доза сеир!

  lol xD
 2. G e G o

  Смешни видеа

 3. G e G o

  Смешни видеа

 4. G e G o

  Возач на ауди не видел ОГРОМНА дупка на Партизанска и пропаднал

  Како не ја виде бе ортак :facepalm:
 5. G e G o

  Не сакав, ама засакав

  Џигер пробав првпат на 30 години ама мајсторски напраен беше xD
 6. G e G o

  Windows 8

  Ако за тебе фејсбук и форум да отвара компјутер е нормално тогаш да моеш
 7. G e G o

  Windows 8

  Шо да ти помогнам бе ортак ... дан сакаш мојов компјутер да ти го дам Прајш муабет " ја имам фичо ама сакам 200 да оди " ... библија ти е компјутерот бе аман
 8. G e G o

  Windows 8

  Со 2 гигахерци процесор биди среќен 7 ца 32 битна шо мојш да инсталираш
 9. G e G o

  Србија во шок: Младата Тијана пронајдена мртва, убиецот фатен

  Ако му дадат смтрна казна само ќе го спасат .... максимална казна во Србија е 40 години , тоа се 14600 ноќи силовање и чотек :rolleyes:
 10. G e G o

  Стари, а добри игри

 11. G e G o

  Антикампања за Охрид?

 12. G e G o

  Антикампања за Охрид?

  Кај е немам појма ама тука сте со цените Помините некогаш Струга и покрај езеро имате еспресо за 30/40 денари ;)
 13. G e G o

  Чија е „ ракијата„ ?

  А сите да се договориме дека е балканска :)
 14. G e G o

  Антикампања за Охрид?

  Somewhere in Skopje ...
 15. G e G o

  Кој термин го користите за пијанење?

  Вчера бев џедај напраен
 16. G e G o

  @G e G o - денес слави роденден

  Со мало закаснување фала ви на честитките и ве чекам на пивце кај дримов :)
 17. G e G o

  Хуманитарна акција за помош на настраданите од поплавите во Србија и БиХ!

  Јавете се на 143 400 и донирајте 100 денари за настраданите во Србија и БиХ
 18. G e G o

  Зошто луѓето ги кријат своите години?

  За да се дружиме со средношколки :rolleyes:
На врв Bottom