Резултати од барањето

 1. maliot so Bong

  Вашиот хит на денот vol.1

  uuuuuuuuuuuuuuuu
 2. maliot so Bong

  Serie A 2010/2011

  Ве Поздрави Красич .... СИТЕ1!!!
 3. maliot so Bong

  Геј парада во Скопје (анкета)

  абе брат ти се отвори а ја само го пишав колку да си дадам мислење што би напраил и што е како е!!!:zver::smir:
 4. maliot so Bong

  Геј парада во Скопје (анкета)

  Има многу луѓе што би дошле и од страна(Србија) да помогнат на многу лош начин да нема геј парада во скопје .... ја не ја подржувам геј популацијата али па не би испаднал КУМУЊАР и да идам да ги трескам од земја .... пошто и тие се луѓе само со малку подруги сваќања од нормалниот човек . секој...
 5. maliot so Bong

  Дали би донирале јајце клетки или сперма?

  потполно се сложувам !!!
 6. maliot so Bong

  Каде за нова година?

  ќе идам во светот на бајките ... хахахахахахаххахахаха
 7. maliot so Bong

  Слаткар(истика)

  алооооооо ако имаш против типот нешо сери ако не не ми кажуј за раперите шо неможат да сватат прво иди малце на www.youtube.com и види некој амерички underground rap па кажи дали се сфакаат тие текстови ...тапа фраер си ептен и :toe: уметник е Дџака,Р.Н.С.,пистолеро,пики сипи,видо и има уше...
 8. maliot so Bong

  Цитати од филмови

  od sivi kamion crvene boje :-Ti mala da shutish da te ne bih karali u shupk momentalno sssssssssssva 4ca .... :):):):):):):):):):):):):):wink:
 9. maliot so Bong

  Глупави имиња на дуќани

  Najbolji kafik so go imam slusnato i me ima otvoreno od smeenje mi e od Gevgelija kafikot "Selakot" najbolje ima :) "ak sakisH da si decHko od shemta doj Uf SELAKOT" dobra reklama :))))))))))))))))))))))))))))))))))) butikot NEGRO NE E VO OHRID?????????????????????
 10. maliot so Bong

  Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

  hahahahhahaha ako imas neso parce ko Selma Hayek moze da praime muabet :D:vozbud:
 11. maliot so Bong

  Најодвратна песна што сте ја слушнале?

  Najloso ASPIRIN od neznam koj bese ali mi ja imaat dupnato glaata bese na repeat pola saat i na drugarce mu go iskrsiv dvd-to :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv: jbg
 12. maliot so Bong

  E што е де турбофолкот?

  mislis deka se 90% ???????????????????????? inace ne bi zborel za toj vid na muzika zaso mi e nepoznat ic. P.s. IMA RAZLIKA OD FOLK I TURBOFOLK da se razbereme!!
 13. maliot so Bong

  Пиво VS Кока Кола

  a ova ti go kazaa ili si go iskusil??????
 14. maliot so Bong

  Пиво VS Кока Кола

  a koa si vo drustvo pies pivo zaso po difolt e skara i pivo i drustvo ili e neso dr. u pitanje???????pozz od :pijan:
 15. maliot so Bong

  Како ќе реагирате ако ја/го виделе вашиот/а партнер/ка со друг/а?

  brao se glea deka si nekoj kopac (bez navreda za ova) . So ti e kriv deckoto on e pogolema faca od tebe i ti ja kjaril a ti treba da ja oteras samo devojka ti zaso ona prifatila da otide so drug, valjda deka ti ne si ja zadovolil kako sto treba :costumed4
 16. maliot so Bong

  Експлодираше кашикара на Широк Сокак

  ccccc KADE LI ODI OVAA MLADINA SO TOJ PAMET????????????????????????
 17. maliot so Bong

  Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

  ejjjjjjjjjjjjjj mn poznati zenski osobi bi sakal da plesnam,taka da nemozam da se opredelam za 1 koja bi plesnal.Zavisi od denot kako sum raspolozen.. peace...........:pijan::mist:
На врв Bottom