Резултати од барањето

 1. Martin

  PlayStation 4

  Друже вакво нешто не може ни на сон. Прво фифа (да ја земеме) е 40 гига. Како ќе ја стаиш во Андроид ТВ од 8гб? Или ај ете тоа со екстерен да го решеш. Кој телевизорски процесор или графичка ќе ја рани фифа? Не се најдува емулатор за пс3, не пак за пс4. Пс4 не можеа да го чипуваат, камо ли...
 2. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тогаш земај го Санчо за десно крило и дај му уште 100 милки на евреинон за Кејн и то е то :D
 3. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ајде нареднава и 1-0 е доволно за top of the table :)
 4. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Море Канте некако да го земеме, пред него и Алиоски да го стаиш ќе го напраи ко Марадона.
 5. Martin

  Windows 10

  Еве ти кажав. Јас испробав. Офис е дупло поскап од Виндоус, околу 400$ е, за 4$ си се активира без проблем само преку телефон. После формат на втора активација веќе серверот ме препозна и само кодот го пишав и си се активира без телефон.
 6. Martin

  Windows 10

  На ebay. Само што во глобала бараат активација преку телефон, 5мин работа. Јас Офис Про Плус си зедов за 4$.
 7. Martin

  Windows 10

  И нив кажи им. 2-3$ е еден кеј. За 150ден не вреди да се замараат.
 8. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Мислам оти кажуваше на играчов што лежи, а не за пас кон Погба. Бар така личи при акцијата од tele camera.
 9. Martin

  PlayStation 4

  Си требало линк од видеото да ставеш. Иначе со самото тоа ако новиот акаунт си го напраеш примарен на ПС4 играта можеш од било кој акаунт да ја играш. Така да.. после тие 2 недели ако не ти е доиграна играта правиш нов акаунт, го ставаш примарен и си ја продолжуваш од акаунтот кај што си ја...
 10. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Затоа ко почна мечот пишав дека ова ако не го добијаме што бараме во топ4. Нивни проблем што ни играа со тие играчи и победата си е преслатка, ама многу летаме. Треба фактите да ги гледаме а не да ги преувеличуваме работите. Презадоволен сум од одбраната од тоа што го видов на мечот АМА ако беше...
 11. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  @аце_настески Да Да, затоа лани пред нас завршија + освоија ЛЕ. Доволно беа од старт да играат Канте, Рудигер и Алонсо, со петите на Рашфорд и Погба немаше да припариме до гол. Како што кај нас место Бисака и Мегваер да играа Смојлонг + Јанг.
 12. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Алонсо, Канте, Пулишич, Вилијан, Рудигер..
 13. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Имаше 2 ситуации кај што Линделоф требаше да покрие и таму ако беше Хазард ќе беа секако 2та гола. Секако дека е слатко 4-0 против Челзи али земете ги топ 5 екипиве + Челзи со овој тим што играше против нас. Не верувам дека некој ќе победат. Булвално ни играа со Челзи Б.
 14. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Освен тоа ко намерно да не сакаат да комбинираат 2цава со Марсијал Btw ваљда Погба и Рашфорд се натпреваруваат кој повеќе глупости ќе напраи. Ван Бисака :cuc:
 15. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Цело време се плашам од таа десна страна, мислам Хазард им игра. Ќе не протуреше..
 16. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако овој Челзи не го тепаат, што бараме во топ 4?
 17. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Се надевам се заебаваш со реченицава. Маријал и Рашфорд млади, а Деле Али, Стерлинг, Сане, Арнолд, Мбапе, Де Лијт, Асенсио стари, искусни..
 18. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Не биди сигурен.. за неколку кола Ice Man ќе те демантира. А можеби и Магуире.
 19. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Е како платија колку што бараа? Генијот од 100м им симна на 80, малце ли се 20? Како тоа ќе чекаш 2 сезони? Шта ако во тие 2 сезони играчот пропадне и стане флоп? Што ако тродупло напредне и ни го лапне Сити/Ливерпул/Барса/Реал? Мислиш ли оти кај нас ќе дојде? Не.
 20. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ај малку пореално. Кажи ми кој step forward ќе го напрај Дибала да дојде кај нас? Во тим како Јуве со јачина да освои ЛШ да дојде во тим без ЛШ? Па и Ерикесен ќе го земеме за пример. Што сме ние во моментов повеќе од Тотенхем? Да иде во Сити, Барса или како што он сака Реал, тоа е напредок во...
На врв Bottom