Резултати од барањето

 1. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Формата е пролазна, класата е вечна :)
 2. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Многу лесно паѓате на медиумски хајки. Тој си кажа одамна дека нема намера да оди надвор. Овие демек договориле нешто па тој одбил па сега пак е џубре. Не верувам ни дека има официјална понуда од Монако нити пак нашиве сега земале да преговараат со факинг Монако за играч кој нема шанса да стапне...
 3. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

 4. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Ќе ни го дадат за без пари, со опција за откуп, и ќе плаќаат 75% од платата? Ово нема ни у Београду :pos: Научна фантастика е тоа. Повеќе е веројатно дека ќе платиме неколку милиони за позајмицата а Манчестер ќе се ослободи од 50-60% од платата што му ја даваат.
 5. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Викаат дека нешто тој ќе намали, нешто Јунајтед ќе му плаќа за да се изгуби а од Интер ќе зема нешто помалку од Лукаку.
 6. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Еден од последните мои обиди да станам кладилничар беше Манчестер Рома 0-1 гол :гик:
 7. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Јас до тука го пратев, со надеж дека ќе го земеме. После тој натпревар стана јасно дека ќе бега од Италија. Од тогаш го имам гледано неколку пати, во главно со Чиле. За нас би бил одличен трансфер посебно со овие позајмици и слични шеми...
 8. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Засега одличен преоден рок :pos:
 9. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Ете уште една причина да дојде, таман ќе ни се најде околу Божиќ кога снимаме шашави видеа :)
 10. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Фудбал треба да игра, не да трча 100 метри со пречки.
 11. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Навивачиве на Јунајтед се многу поделени во однос на Лукаку. Од тоа дека во прием на топка не бил баш Денис Бергкамп :pos: до тоа дека не му дале доволно шанса или соиграчи или што ти ја знам. Како и да е, проблемот со него е физички. Не е дебел ама има конституција како Попај Морнарот. Не...
 12. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  А како би го земале Санчез? Позајмици?
 13. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  И Форлан одигра страва светско ама кај нас не одигра ништо. Не одигра ни Модриќ ништо после светското. Едноставно ризик се играчи пред крај на кариера, некои имаат мотив и играат ко луди до крај, некои само лапаат пари на стара слава... никогаш не се знае што ќе ти се погоди.
 14. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Сарказам беше тоа на Meazza за Нејмар, не палете се :)
 15. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Се е тоа во ред ама не можеш да кажеш дека сме се засилиле. Единственото “име“ што ни доаѓа треба да замени играч што е подобар од него. Останатите како Сенси, Лазаро и Барела, се уште не знаеме на што сме со нив. Пријателски се пријателски, ќе видиме како ќе се играат вистински натпревари. Се...
 16. Io Sono Interista

  Once Upon a Time in Holywood (2019) - Тема за тие што гo гледале филмот! (SPOILERS!)

  Ми го преместивте мислењето за да ме спојлерисате, a?
 17. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  А сега, малку хумор: :pos:
 18. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Немаат што да пишуваат бидејќи ништо конкретно не се случува а мораат да објават нешто. Рециклираат едни те исти шпекулации: 1. Размена Икарди - Џеко 2. Икарди сака само во Јувентус 3. Икарди во Наполи Секој ден во истите медиуми се вртат истите три информации, ќе сменат по една реченица...
 19. Io Sono Interista

  Once Upon a Time in Holywood (2019) - Тема за тие што гo гледале филмот! (SPOILERS!)

  https://a1on.mk/magazin/kjerkata-na-brus-li-se-skara-so-tarantino/
 20. Io Sono Interista

  Трендови во МК медиумите од кои ни се кења

  :facepalm: :facepalm: :facepalm:
На врв Bottom