Резултати од барањето

 1. wARMAN69

  Кушадаси

  Идел некој со авион? Ме интересира како е со превоз од аеродромот во Измир до Кушадаси..
 2. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  хаха Сусо е крив? Барбиката па Борини дрвата незнам како може да играат прва постава..Сусо може не игра супер али е за овие измислен..никаква игра во средина мора да земат некој играч и да пробаат поарно за Фернандес одколку за Кореа..нема никаква средина кој да направи акција за Пјонтек.
 3. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  За Фернандес малце ја претераа да е вреден 70млн..исто како да го зеамт Модрич за 30 и за 4 години да е покриена неговата плата..али ако можат да го бутнат манекенот и 30 би бил добар за во тим
 4. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Za Laxalt se spomnuvaat Parma sega i Torino 12-15m..ne izigra bas loso ali sezonava so ovaa igra bi pokazal dosta povekje..poarno Strinic da go sitnat a on da ostane. Fiorentina go bara Suso samo ne treba sea posle pripremi da go prodadat..ako vekje planiraa nekoj takov igrac da prodadat...
 5. wARMAN69

  Фрижидер - ама кој?

  Ima nekoj Samsung? Nov so inverter gledam i Neofrost normalno..se mislam megju nego i Gorenje samo sto ovoj nema inverter motor.
 6. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Suso moze tamu i Hakan/Paqueta da pokrivaat..za manekenot uste ne najdoa kupec
 7. wARMAN69

  Фан клуб - РК Вардар

  Оцвирк ќе иде во Германија, инаку искина на првенството
 8. wARMAN69

  Fantasy Serie A 2019/20

  креирав и пробав па ми пишуваше тоа..сеа преку линкот влегов
 9. wARMAN69

  Fantasy Serie A 2019/20

  Token: Invalid token
 10. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Suso izigra super, Musachio neznam sto cekase za vtoriot gol morase da go napadne Lindgard.
 11. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Dosta dobro kombiniraat..posle golot gi dominiraat
 12. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Od 18:30 prijatelska so United..kje ima prenos nekade? 1564848348 Milan XI vs. Man United (4-3-1-2): Donnarumma, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Borini, Biglia, Calhanoglu; Suso; Piatek, Castillejo
 13. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  циганарија права :D новиот А.Силва :D
 14. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Напна со овој Прает..Биља може да пробаа да му намалат плата, за на клупа не е лош лани изигра добро и после повредата се врати добро.
 15. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Neves bi bil srekjen da ni go prodadese..Cutrone ne bi go prodal za vie cigani sto ne povrzuvaat nikogas ali oni znaat..sekogas dava maksimum. Na kraj ke propadne transferot na Silva i kje go imame sminkerot na klupa
 16. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  АХАХХА аии точно Гансо беее колку се форсираше..:pos::pos: добри бевме Павличенко, Адија :pos:
 17. wARMAN69

  Официјални трансфери/позајмици

  We are delighted to confirm the signing of Mahmoud Hassan Trezeguet from Kasimpasa for an undisclosed fee, subject to a work visa and international clearance. ✍️ Full story bit.ly/2OhqLT9 #WelcomeTrezeguet
 18. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  57m za Correa zabava..:ROFLMAO::ROFLMAO:
 19. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Sto izigra Corea ne zaebavaj..bese sekogas vtor plan sekoj nastap mu bese skoro od klupa..ima nekoj blesoci ali taa klasa za nekoj 40mln ne e sigurno. Silva mislam deka ima prostor da napreduva..da zemat nekoj pameten igrac bi go menuval odma.
 20. wARMAN69

  Фан клуб: Милан

  Poarno da go ostavea Silva nego li Correa ali ajde..
На врв Bottom