Резултати од барањето

 1. ob1

  Насилства во Македонија

  По лик изгледаат на членови на онаа групана пред некој месец на Телеграм што беше.
 2. ob1

  Насилства во Македонија

  Нема шанси да ги пуштат, ќе сакаат пример да направат од кретениве и мислам дека доста ќе го окркаат.
 3. ob1

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Ја мислам дека се мисли на вредноста на тимот ваљда. Грешка, во право си @ManUtdChampions. Еве ја целосната статија.
 4. ob1

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Оф оф оф, сезонава од големи трансфери може да се простат клубовиве.
 5. ob1

  PlayStation 4

  Сигурно е, вчера земав за 31.60 евра. Ова со секоја недела со нов акаунт не сум го правел, појма немам како функционира. Искрено за 1800 денари не ми се ризикува.
 6. ob1

  PlayStation 4

  Само што стаив 60$ на акаунтот за да купам PS+, среќа што ја отворив првин темава. Сеа остатокот од парите ќе иде на игри дефинитивно. Фала момци, корисно инфо.
 7. ob1

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  Нека улета Конор место Кабиб и циркузот официјално може да започне. :D
 8. ob1

  Коронавирус (COVID-19)

  Еве да можат и Анима Мунди мирно да спијат.
 9. ob1

  Коронавирус (COVID-19)

  Језиво е..
 10. ob1

  PlayStation 4

  Јасно, сепак вкусови се во прашање. Али далеку подобра е од PUBG, Fortnite и остали такви срања. Апекс може да и конкурира, али доста различни се двете. За сецкањето, баговите и лагирањата мислам дека се тоа ќе средат, сепак ја пуштија пред 3 недели и сеуште е во BETA фаза.
 11. ob1

  UEFA Champions League [2019/20]

  УЕФА може кур да лапа само, како што беа на раб големиве тимови да ди направат своја лига, не знам колку ќе и биде паметно на УЕФА да притиска за било што.
 12. ob1

  PlayStation 4

  Конкретно Warfare не ви се свиѓа, или општо Battle Royal жанрот? Зашто во моментов е најдобра BR игра на пазарот и е без пари.
 13. ob1

  PlayStation 4

  Зашто? Знаеш дека можеш keyboard and mouse да приклучиш на сонито така? :D
 14. ob1

  Коронавирус (COVID-19)

  Па не е само во Битола ова, во Скопје на пример има луѓе што се во Ибис хотелот на плоштад. Нема врска ова, како и да е не смеат да излезат од соба луѓето што се внатре, барем во Скопје тие.
 15. ob1

  La Liga Santander 19/20

  Најверојатно ќе се игра во јуни или јули, со тоа што следната сезона би почнала од септември. Е сеа ова влече други последици, ако се игра во јули, од кога ќе почне трансфер периодот, има играчи на кои што им истекуваат договорите што ќе се случува со нив?
 16. ob1

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  За тие што имате време и што ви фали фудбал во моментов, Реал Мадрид отворија официјален канал на твич кај што пренесуваат историски натпревари од постоењето на клубов. Само што го даваа натпреварот против Атлетико Мадрид во 1994 каде што Раул го има дадено својот деби гол на 17 години.
 17. ob1

  Коронавирус (COVID-19)

 18. ob1

  La Liga Santander 19/20

  Тешко изгледа да се доигра сезонава. Реал денеска одлучиле да го дадат стадионот Сантијаго Бернабеу на општината кој што ќе служи како медицинска база каде што ќе се чуваат медицински препарати и лекарства, со што ќе им овозможи на болниците полесен пристап до истите.
 19. ob1

  Предлог за серии и кратки рецензии

  Каква врска има бе HBO со The Walking Dead што тропаш глупости?
 20. ob1

  Коронавирус (COVID-19)

  И сега што ќе му праите на сумамедот? :(
На врв Bottom