Резултати од барањето

 1. D

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Dobro vece dobri ljudi,zna li neko na koi servera ima hbo sa makedonski prevod?
 2. D

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Среќен Бајрам на сите муслимани Sretan Bajram svim muslimanima Tüm Müslümanlara Mutlu Bayramlar Bahtalo Bayram Happy Bayram to all Muslims
 3. D

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Мрачни странски сили сеуште ја уништуваат мајка Македонија,прво дпмне и Грујо ги уништија сега сакаат Зоки и сдсм да ги уништат но срека у несрека дуи се држат јако ко и обично фала богу барем нив не ги наместија.
 4. D

  1TV.mk (национална и интернет телевизија)

  Не можеше да се случи на подобар човек.
 5. D

  Женски газиња

 6. D

  Повраток на ДДВ за физички лица? (Мој ДДВ)

  Кога ги пуштаат на трансакциона?треба одреден минимум период или одредена минимум количина на сметки да се внесат?
 7. D

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Вчера е објавена листа со повеке конекции која ја гледав последниве неколку месеци. Која е целта и сатисфакција со ваквото уништување на добри листи?саботирање на конкуренција,фустрации од мал фалус,импотенција или некоја друга дијагноза е у прашање?
 8. D

  Бокс

  И за Енди Руиз викаа дека нема шанси протв Ентони Џошуа...
 9. D

  Eurovision Song Contest (официјална тема)

  волшебникот од оз
 10. D

  Eurovision Song Contest (официјална тема)

  Добри беа футуристички стил на музиката/авангарден сценски настап но не беше испеано добро,тоа е тешка песна можеби најтешка за пеење заедно со австралиската оваа година. Добриот дел на прво полуфинале беа Исланд,Австралија,Словенија,Кипар и Сан Марино(Серхат е тапа пеач али песната е добра).
 11. D

  Eurovision Song Contest (официјална тема)

  Пак ли Кароина ке коментира на МТВ1?:cautious:
 12. D

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  https://fokus.mk/najaven-protest-za-divo-nasele/ "Во 13 часот денеска е најавен протест, а се организира по под мотото „Против двојни стандарди и против дискриминација и сегрегација на Албанците” пишува Шења."...
 13. D

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Pozdrav svim dobri clanova koi pomagaju sa delenje liste a ne unistavaju bezpotrebno:oeoeoe:
 14. D

  Македонски филмови

  Го има ли негде онлајн пиратизиран да се гледа 'господ постои името и е петунија' или само у кино може моментално да се гледа?
 15. D

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Pozdrav svi clanova i cestit pocetak praznik ramazan svi one koe slave.
 16. D

  Албански неосновани теории и фалсификати врз историјата

  Да,тоа е спорно а не фактот што Тачи бил србин?
 17. D

  Албански неосновани теории и фалсификати врз историјата

  ШОК ЗА КОСОВСКАТА ЈАВНОСТ: Прадедото на Хашим Тачи бил србин? Православниот свештеник Радослав Даниловиќ, кој во почетокот на 20-от век преминал во ислам и го променил името Јусуф, е прадедо на премиерот на Косово Хашим Тачи. https://www.magazin.mk/шок-за-косовската-јавност-прадедото-н/
 18. D

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Потајно се надевам дека Шекеринска ке биде противкандидат на Сиљановска за да гледам женска кавга онака две интелектуалки али да се спуштат најниско ко сељандури со навреди една кон друга во дуел на мрт1.:semolam:
На врв Bottom