Резултати од барањето

 1. Gakowski

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Дечки, мислење за Меган Купе 2010 1.4 тце 131 коњ, со плин, 160 000 од прв газда.
 2. Gakowski

  Фудбал Менаџер 2017

  На кој начин се станува? :)
 3. Gakowski

  Фудбал Менаџер 2017

  Од чекање глава боли, некој да сподели искуство со купување на играва преку нет? Каде е најевтино и најдобро?
 4. Gakowski

  Сакам да знам!

  хммм а дали можеби народна банка би ги сменила?
 5. Gakowski

  Сакам да знам!

  Дали некој знае каде може да се сменат железни евра?
 6. Gakowski

  Пазарете се тука!

  Продавам Samsung galaxy s6 Edge 32gb Black Sapphire. Со него оди и оргиналната кутија и сите додатоци. Чуван,пазен, не е паѓан и слично. Го продавам исклучиво заради преминување на S7 Edge. Цена: 23800 денари Контакт: 076/294-769
 7. Gakowski

  Batery grip за Canon

  Нова цена: 3000 денари
 8. Gakowski

  Batery grip за Canon

  Нова цена: 3100
 9. Gakowski

  Batery grip за Canon

  Продам Meike 550D за Canon, го продавам бидејќи прејдов на full frame па не ми врши работа. Грипот е сочуван максимално, нема никакви гребаници, чуван е како бубрег во лој. Цена: 3200 денари
 10. Gakowski

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Имате ли престава колку ќе ме чини само вадење на екран на Galaxy S5 и повторно ставање. Еднаш е веќе сменет но тој што го менуваше му нема ставено ништо од позади ( никаква самолеплива лента ) па кога ќе се загрее екранот се одлепува и нервира.
 11. Gakowski

  А1 Македонија (VIP)

  Дали некој знае дали Сим картичката играа улога во брзината на 3G?
 12. Gakowski

  Пазарете се тука!

  Некој да понуди Samsung S5? :)
 13. Gakowski

  Пазарете се тука!

  Продавам LG f60, купен вчера од Вип, сеуште неупален, со сите додатоци и сеуште под гаранција. Цена: 7500
 14. Gakowski

  Football Manager 15

  Беа повеќето но види која година е :) Сепак тимов не ми е којзнае што за да го тепам Реал :D
 15. Gakowski

  Football Manager 15

  Кејфови :))
 16. Gakowski

  Нејефтино до Букурешт

  Некоја идеа како да се стигне најефтино до Букурешт? Треба да одам идниот месец но без кола..(fuck) така да секој предлог е добредојден. :)
 17. Gakowski

  Пазарете се тука!

  Моментално никаде, и јас сум заинтересиран...
 18. Gakowski

  Football Manager 15

  Каков Роналдо, Меси и остали...
 19. Gakowski

  Football Manager 15

  За убаво нека е, нашата лига на FM 2015 https://www.dropbox.com/s/sja1qc2zr9ei7bx/FYR%20Macedonia%20leagues%20update%20by%20claassen.rar?dl=0
На врв Bottom