Резултати од барањето

 1. Macthesick

  Окован во синџири од сопствениот татко

  Прееска гледав вести и демек детево ке го сместат во Демир Капија...татково плачки едно друго али ова требаше да се случи пред новинарите да реагираат детево е не знам веке колку време чувано во окови а не го примале во центрите пошо требало родителот да го чува
 2. Macthesick

  Окован во синџири од сопствениот татко

  Е ајде де.. на новинариве им одговара демек детево бегало,ги плашело другите деца и он таков не можел да го чува-немал можност :uvo:
 3. Macthesick

  Хип хоп културата во Македонија

  поздрав со сите хејтери и спонзоруши-на колена пред ОПЦИЈАТА кути и пуши ! :)
 4. Macthesick

  Најзгодниот геј го избодел и изел љубовникот

  dobro nema veza ali se zachudiv koga nekoj vakvo neshto napravil iako moze da se sluchi na sekakvi ne samo na pederi..zborot mi beshe za drugarov so reche "emoto najde da zbori".. btw ne sum veke emo taka daaaaaa.......:D
 5. Macthesick

  Како ги замислувате пеколот и рајот (ако воопшто постојат)?

  Raj: Angelchinja gledash ti letaat okolu tebe srcenca oblachinja i taka natamu :) Pekol: Kurvi,Alkohol,Droga,Internet :D se zezam ali dobro ke bide ovaka da e..ne postojat ni rajot ni pekolot,dokolku ima otideno ne se vratil za da kaze kako e taka da nikoj ne znae kako izgledaat :)
 6. Macthesick

  Најзгодниот геј го избодел и изел љубовникот

  So znachi deka tie so se emo se pederi ? ami ima devojcinja emo sto se tie ? lezbejki ?:D
 7. Macthesick

  Конечно излечен "човекот дрво"

  Дека некои приказни имаат среќен крај покажува случајот на „човекот дрво“. На најновите фотографии може да се види неверојатна разлика. Несреќниот Индонезиец Деде минатата година достигна на насловните страници на сите светски медиуми со својата страшна приказна. Тој пати од напреден облик на...
 8. Macthesick

  Најзгодниот геј го избодел и изел љубовникот

  Поранешниот носител на титулата „најубавиот хомосексуалец на Британија“ го избоде до смрт поранешниот љубовник, а потоа деловите од неговото тело ги зачинил, ги испекол и се обидел да го изеде. Антони Морли се обидел да го изеде љубовникот Дамјан Олдфилд, по што во крвавата облека отишол во...
 9. Macthesick

  Зошто е убиена Ивана Ходак ?

  Бруталната ликвидација на ќерката на адвокатот на Загорац е дочекана како капка која ја прели полната чаша на незадоволството заради недопирливоста на организираниот криминал во Хрватска Годишнината од прогласувањето на независноста (државниот празник 8 октомври) Хрватска го дочека на...
 10. Macthesick

  Амбасадорот Василевски изгонет од Белград

  Нека продолжи Србија вака ке треба да ги избрка сите Амбасадори :)
 11. Macthesick

  Окован во синџири од сопствениот татко

  Окован во синџири, како куче во дворот на сопствениот татко. Вака живее 27-годишниот Илчо Трајковски од струмичкото село Ангелци. Се движи во простор од пет метри, а кога ќе се измори од катанецот на ногата седнува среде двор. Така и не пречека заедно со татко му, кој облеан во солзи го отвори...
 12. Macthesick

  И Андреј Петров спомна нешто против в(МВР)о дпмне и доби кривична!

  ВМРО си се стилени да ги тргнат сите градоначалници од своите функции и изгледа ке успеат во тоа.Почнаа со Заев,па со Петров, сега им е на мета градоначалникот на Велес-Коцевски.Ако веќе сакаат да нема градоначалници што се на СДСМ барем нека ја сменат тактикава оти од далеку се забележува дека...
 13. Macthesick

  Смртта на Борис Трајковски

  Криви си беа пилотите и они си изгореа во тоа така да кој од нив и да бил крив ги заеба сите со беа во авионот :)
 14. Macthesick

  Мартин Протуѓер?

  Мартин Протоѓер си е внук на Александар Протоѓеров иначе бугарски шпион во Македонија...затоа и го избркале од државава :) сигурни извори и то...А што е Мартин нема врска со тоа што бил дедо му.иако мислам нема смисла дедово шпиун внуков работи за доброто на државава :)
 15. Macthesick

  Оцени го никот (nickname) на членот над тебе

  5ka :)
 16. Macthesick

  Свекрва / мајка - како ги нарекувате родителите на вашиот партнер?

  i jas tetka i chichko si gi vikam :)..za ponatake koga ke stapime u brak ( se nadevam ) isto bi gi vikal oti ne znam..jezivo mi e da gi vikam babo i dedo :S
 17. Macthesick

  Какви деца сакате да имате?

  Mene mi e sudeno bliznaci definitifno...vlecham vrski za bliznaci od site strani :D:D sakam dve mashki...ili dve devojchinja ne znam se isto mi e :)
 18. Macthesick

  Дали лепите постери во вашата соба?

  Porano mnogu lepev..niz cela soba.Ali sega si ja ofarbaf po MOE ! :D i imam eden mal del za posteri
 19. Macthesick

  Секс/врска/брак со партнери од различна религија/националност

  имаш право...си имаме ние доволно наши убавки и паметни што има да се мешаме кај другите :D
 20. Macthesick

  Јужни македонски дијалекти (Егејска Македонија)

  баба е од пожарско а дедо од леринско..се газам од смеа кога ке ги слушнам човече : оди там кај баб-ти :pos2:
На врв Bottom