Резултати од барањето

  1. G

    Eden e Martin Bogatinov

    ПАОК цензурира интервју на фудбалерот Богатинов Интервјуто на македонскиот фудбалер Мартин Богатинов за украинските медиуми ги крена тензиите меѓу навивачите на солунски ПАОК. Тие побараа интервјуто да биде симнато од официјалниот сајт на украинскиот клуб Карпати за кој игра Богатинов...
На врв Bottom