Резултати од барањето

 1. The_Master_NeptuNE >:D

  ЗЕМЈОТРЕС!

  Земјотрес со магнитуда од 7.5 степени денес ги погодил Курилските Острови во Источна Русија. За сега нема жртви и повредени
 2. The_Master_NeptuNE >:D

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Сега е бесплатна колку што знам
 3. The_Master_NeptuNE >:D

  Што играте во моментов

  CS:GO
 4. The_Master_NeptuNE >:D

  Предлог за серии и кратки рецензии

  "The State" - ТВ серија за животот на тие кои решаваат да се борат за ИСИС и нивниот живот во калифатот. Многу добро режирана серија со одлично претставени елементи на шеријатското општество. 10/10 ја препорачувам на секој освен на тие со послаб стомак (експлицитни сцени)
 5. The_Master_NeptuNE >:D

  Хит на денот

 6. The_Master_NeptuNE >:D

  ANIME (Генерална дискусија)

  Го препорачувам Kill la Kill, многу потценето а одлично аниме
 7. The_Master_NeptuNE >:D

  Top Listed Animes

  KILL LA KILL!
 8. The_Master_NeptuNE >:D

  The State (Државата)

  Епизода 1 1583785271 Епизода 2 1583785304 Епизода 3 1583785329 Епизода 4
 9. The_Master_NeptuNE >:D

  Што слушаме во моментот? (Читај правила)

  :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 10. The_Master_NeptuNE >:D

  Хит на денот

  :vozbud::vozbud::vozbud:
 11. The_Master_NeptuNE >:D

  Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

  Дали некој знае каде можам да ја офарбам тиркизна косата во Скопје ако воопшто има такво место? Фала однапред
 12. The_Master_NeptuNE >:D

  Amazon rainforest

  Во Австралија е лето моментално со рекордни, невидено високи досега температури од 48-49°С ширум државата. Пожарите траат од септември и секојдневно се шират, земајќи илјадници животи секој ден.
 13. The_Master_NeptuNE >:D

  Необични/Кул места низ Скопје. (напишете ги)

  A1 GameFest има моментално во Skopje City Mall. Денес и утре се одржува, интересен настан со видео игри, квиз и косплеј :)
 14. The_Master_NeptuNE >:D

  Почина раперот Juice Wrld на 21 година

  За жал, животот исполнет со дроги е краток
 15. The_Master_NeptuNE >:D

  Почина раперот Juice Wrld на 21 година

  Многу е можно. Ова не му било првпат да се дрогира, дури отворено има кажано дека користел дроги за да се справи со психичката и емоционалната болка. 1575937502 Во право си. Преамбициозен беше, многу убав глас имаше и стилот му беше одличен. А се дрогираше бидејќи беше во многу тешка состојба...
 16. The_Master_NeptuNE >:D

  Почина раперот Juice Wrld на 21 година

  Да, за жал сите веќе знаат какви животи водат раперите, но честопати се случува и некој рапер да почине од пукање со банда некоја или слично.
 17. The_Master_NeptuNE >:D

  Почина раперот Juice Wrld на 21 година

  Џаред Ентони Хигинс (1998-2019) почина од епилептичен напад во аеродромот Мидвеј во Чикаго, 6 дена по 21-от роденден. Беше еден од најинспиративните рапери на новата генерација и автор на многу хитови како "Lucid Dreams", "Black & White", "Robbery", "Hear Me Calling" и други.
На врв Bottom