Резултати од барањето

 1. #LakersMK

  Високо платени професии без високо образование

  @lans Ако може инфо за напредување на повисоки позиции на овие платформи. Дали од почетна позиција се стига до инженерска? Има ли овде во мк да се контактира некоја фирма што средува работа на Северно море? Колку би ме чинело да спремам документи? Нешто повеќе за фазите додека ја добиеш...
 2. #LakersMK

  Windows 8.1 aktivator

  некој ако може да препрати пак активатор, би ви бил благодарен?
 3. #LakersMK

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  фактори рисетот нема да го поремети декодирањето и да се врати на t-mobile?
 4. #LakersMK

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Се рестартира сам тел. а андр. верзијата е постара, па може да го решам проблемот да не се рестартира кога ќе му текне?
 5. #LakersMK

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Не е фрка да апдејтирам софтвер на декодиран Сони Икспериа М?
 6. #LakersMK

  Србија

  Ефтин смештај за една вечер во Белград? ако има искусни, може линкови за да се разгледа цени на смештај за 4ца за една вечер.
 7. #LakersMK

  Србија

  Може некој да ме информира како ефтино да се стигне од Белград до Нови Сад? Сакам со воз да одам до Белград а потоа истиот ден до Нови Сад.
 8. #LakersMK

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Каде можам да најдам компас?
 9. #LakersMK

  PayPal (официјална тема)

  Зошто? нелегално е? Инаку, дали е возможно да ми стигнат пари на ПејПал сметката, но да ги повлечам туку, на пример да купам нешо, или пратам на Пејонир?
 10. #LakersMK

  Хип хоп културата во Македонија

  НОВО! ПРЕМИЕРНО после точно 3 месеци од "Табу" чест и задоволство ми е да го представам третиот сингл од соло албумот на Револуционерот (Raw'N'Wicked) насловен како ‪#‎шомајкати‬, воедно со тоа следи и перфоманс live видео со Нин Vibe на MPC2500 кој е и продуцент на траката додека за видео...
 11. #LakersMK

  Македонска берза

  Ако може некој да ме информира што ми е потребно за да станам лиценциран брокер? Сите детали, аплицирање, пари за курсот итн.
 12. #LakersMK

  Заработка на интернет (официјална тема)

  Некој да ме информира за цаките и заебанциите во врска со ова: http://www.fakulteti.mk/news/14-10-14/trguvajte_so_cenata_na_akcijata_na_apple_na_svetskata_berza_od_svojot_dom.aspx
 13. #LakersMK

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Као да си најдам пасвордот на Skype ако мејлот на кој ми е напраен, веќе не постои за да напраам рикавер?
 14. #LakersMK

  Помош! - ми треба одредено дело/проект...

  Некој да не знае каде можам да ја купам во МК: Lidija Nikolić: Osećanja O Sećanja ?
 15. #LakersMK

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  човек што може да ме изрезба нешо по вкус?
 16. #LakersMK

  Стреларштво во Скопје

  Знае некој дали уште може да се стрела со пиштол во Камник? Цена и сите детаљи?
 17. #LakersMK

  Хип хоп културата во Македонија

  Нов спот од Револуционерот - Табу (Raw N Wicked) DL: https://soundcloud.com/dj-goce-dsauce... Artist - Revolucionerot (Raw N Wicked) Track - Tabu (2nd album single) Produced by Nin Vibe Mixed&Mastered by RickBeatz Scratch by DjGoce D'Sauce Official Music Video - http://youtu.be/5tomAKChJEg...
 18. #LakersMK

  Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

  Тимов е подобар од лани и јас сум задоволен со оглед на се. Очекувам добри резултати и максимум од Коби и Скот. Сакам да видам борба и одбрана, никакво танкање или 3то класни финти за да се просперира во наредни сезони. Да се игра до макс. без разлика што не изгледа за шампионски тим. Едвај...
 19. #LakersMK

  NBA Summer League

  Салава во Кливленд е до последно место за пиковиве. Фали сеа уште Леброн да им се појави и ќе се нацртаат 30 илјади плус фанови пред сала.
 20. #LakersMK

  Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

  Проблемот е што не смеат да покажат дека танкираат. Не, по втор пат. Ако веќе се влезени во тој план, генијалноста ќе биде како да покажат дека имаат високи планови а уствари танкираат. Така да очекувам до 1ви Ное. да се праат планови за добар тим за да се избегнат тенковски единици, после тоа е...
На врв Bottom