Резултати од барањето

 1. Yeezus

  Фан Клуб: Барселона

  Магија.
 2. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  Дечково напраи супер трансфер, од Ривер во Севиља. Се надевам дека на европско тло, ќе се вклопи. Гејб Меркадо. 3 години. + Пред неколку сезони одлучи да остане во Севиља, а го бараа Барселона, Арсенал, Сити..... Диего Капел од Џеноа во Андерлехт.
 3. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  ОФТОПИК: Отвораш твитер, стискаш на статусот кој сакаш да го постираш...Го копираш тој линк и го пастираш во ова иконче (гледај доле). Лирој мадафакин Сане од Шалке во Манчестер Сити (наводно 37 мил.)...
 4. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  Бен Једер од Тулуз во Севиља ....добар потег. И Мигел Велосо повторно во Џеноа од Д.Киев.
 5. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  Алексис од Бешикташ во Алавеш. Бред Гузан од Астон Вила во Мидлзборо. Арманд Траоре од КПР во Нотингем Форест.
 6. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  Бразилецот Wallace од Монако во Лацио (5 години)
 7. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  Некогашниот талент на Барселона и Арсенал. Од Хуеска во Осасуна. *и сеуште не ми се верува дека има само 26 години. о.О ?
 8. Yeezus

  NBA драфт, трансфери, шпекулации

  Marreese Speights у Лос Анџелес Клиперс.
 9. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

 10. Yeezus

  NBA драфт, трансфери, шпекулации

  Ми се допаѓа дискусијава ... поздрав момци :D
 11. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  Луис Eрнандез потпиша за Лестер, од Хихон...
 12. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  Томи од Бурнмаут во Чемпионшип, во Астон Вила.
 13. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  * Емерсон Хиндман од Фулам во Бурнмаут.
 14. Yeezus

  Официјални трансфери/позајмици

  * Мамаду Дабо од Троја во Каен. * А исто така и Чичо Мелбранк како слободен играч од Лион во Каен.
 15. Yeezus

  НБА сезона 2015-2016

  небитна е ...
 16. Yeezus

  Фан клуб: Куманово

  http://play.mrt.com.mk/epg/linear/3925
 17. Yeezus

  Фан клуб: Куманово

  https://gifs.com/gif/PN9KB4@Black Knight , едитира га мој одговор...погрешно те разбра. sryИначе предлог како да се улегне у СЦБТ.... 1.Штампаш мајце сс лого на соколи. 2.Зимаш 3 автобуса пуниш ги. и пишеш Општина КарпоШ. 3.Збориш скопски два минута, док да улегнеш. И унутра знае се што се...
 18. Yeezus

  Фан клуб: Куманово

  Eкстра, имаше нула ама бш ги га тури како што треба... Mене ми направи кејф :D Атмосфера се дигна, а верују и морал на суиграчи ги е биднаја повисок...у пресрет на мајсторку. Zz
 19. Yeezus

  Фан клуб: Куманово

  https://j.gifs.com/PN9KB4.gif Поздрав, Вулара....
 20. Yeezus

  Фан клуб: Куманово

  Дајте снимку, ако има некој ? Иначе лудница Вулара :D
На врв Bottom