Резултати од барањето

 1. V

  Фан Клуб: Вардар

  Новиот дрес Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 2. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  На Вегхорст Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 3. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Еден куп поранешни играчи на Јунајтед се изнаиграа на европсково првенство. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 4. V

  Фан Клуб: Вардар

  Се освен двојна круна со +10 бода пред вториот и групна фаза од ЛЕ следната сезона е неуспех. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 5. V

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Навистина, зошта Лајка, Анима Мунди или некој сличен на нив кои повеќе лајат а помалку работат нешто не преземат иницијатива за отварање на гробишта за миленици каде исто како во Бутел би се плаќала одредена сума за достоинствено да се погреба миленичето кое 10-15 години живеело со нас. Sent...
 6. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Скоро две години се продаваше клубов. Цел, пола, четвртина. На арапи, црнци, кинези. И на крај Ратклив купи само 25%. За тоа време инвестирање во фудбалери и други фудбалски аспекти 0 (нула). Во меѓувреме клубов тоне во секој поглед. Сменија неколку директори и тоа е се. Мислев дека со...
 7. V

  HBO, Cinemax и HBO Маx - Филмски тв пакет канали и стриминг платформа за гледање филмови и серии

  Тоа е како Eurosport Player. Една олимпијада ја гледав преку тоа и супер е ако имаш доволно слободно време. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 8. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Треба малце и среќа. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 9. V

  HBO, Cinemax и HBO Маx - Филмски тв пакет канали и стриминг платформа за гледање филмови и серии

  Дали знае некој како да ја сменам големинава на преводот и да ја тргнам црната позадинава? Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 10. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  СК1 Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 11. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кога избориве се поинтересни од натпреваров значи нешто ептен смрди во МАН УТД. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 12. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Бисака на десен бек може не беше одличен ама бепе добар. На лев бек е катастрофа. Далот е ист и на лев и на десен бек. Некогаш солиден некогаш катастрофа. Не ми е јасно зошто ЕТХ упороно го игра АВБ лево а Далот десно. Само да им ги замени местата одбраната ќе биде барем 20% посигурна. Зарем...
 13. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако неможеме ние ни на сон да освоиме титула, барем Клоп нека освои во последната негова сезона во ПЛ. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 14. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нели е малце чудно што 95% од играчите штом дојдат во тимов почнуваат многу почесто да се повредуваат. Сигурно не е до климата во Манчестер. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 15. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тоа е цената што ја плаќа клубот каде 90% од играчите се репрезентативци. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 16. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Капитенот капитенски. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 17. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ванбисака игра лев бек а Далот десен? Какви се овие егзибиции? И после одбраната не ни чинела. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 18. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да не беа пеналиве никогаш немаше да дадат гол. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 19. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Изгледа завршивме со фудбалери и состави, па се префрливме на директори. Еден обичен фудбалски фан треба да зборува за фудбалери, тренери и состави. Ние за жал скоро цела година само за директори збориме. И сто директори да земат ако не ги променат 95% од фудбалериве ќе си тапкаме во место...
 20. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  И кога ја имаме топката незнаеме што со неа. Само на контра знаеме да играме. Sent from my SM-G991B using Tapatalk
На врв Bottom