Резултати од барањето

 1. S

  Нуб прашањa: На што треба да внимавам кога купувам кола половна

  @Blackcomb , брат кола исто ти е како жена. Незнаеш каква се додека не ја земеш.
 2. S

  TotalTV Македониjа Сателитска DVB-S телевизија - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  @MALINOV.A , или сам си заминал напуштил работа од претерано пцуење на телефон од корисниците
 3. S

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Инсталирав firmware на андроид ресивер H96 Max X3 Топ работи подобар firmware немам сретнатно за IPTV. Tivimate, smartstb+ одлично работи на процесор amlogic s905x3. Сервис купен од proskytv.net
 4. S

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  @MARCELLO , пробај имаш и smarters iptv lite апликација за андроид и таа е добра и бесплатна .Или XCIPTV. И двете апликации даваат ЕПГ
 5. S

  Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

  True masterpiece
 6. S

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  според мене, до сега тестирано еден куп апликации TiviMate дефинитивно најдобра апликација за гледање оптимизирана добро, работи само на андроид. А за SmartTV најдобра барем досегашниве тестови покажале smart-stb .
 7. S

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Луѓе, вчера ми стаса email промоција 25% намаление нудат овие од proskytv.net намалени цени богами многу. Купив уште 4 акаунти за топ цена. Сервисот е предобар сликата стакло.
 8. S

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Не ми е јасно зошто и како се пазарат за Палчо , зошто уште не е довлечкан во Мк ?
 9. S

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Еве овие даваат 24 часа тест ProSkyTv.net
 10. S

  A1 TV Lite (ONE BoomTV/Vip TV Lite) безжична DVB-T телевизија - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  @MARCELLO , де бе брат за 40 евра годишно ли дојдовме да се плашиме дека ке пропаднат листите?? Па 40 евра ти се една месечна претплата кај овие оператори Оне и Телеком. Многу канали и квалитетот на сликата нема споредба. Оне, ни продаваат компресија на програмата. Набиена компресија...
 11. S

  A1 TV Lite (ONE BoomTV/Vip TV Lite) безжична DVB-T телевизија - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  ЦЦ немаат милост провајдерите еј, ги молзат корисниците со предплата еден куп пари месечно се даваат по квази провајдери со квалитет на слика како во 18 век . Ги обрзуваат со две-годишни договори им ја цицат крвта до последен ден. Квалитет и понуда на програмите = 0 Откажав и ОНЕ и Телеком, се...
 12. S

  Иран

  Време е да се сотре она кучешко племе Јуда, правење геноцид во 21 век на невино цивилно население жени и деца е незамисливо.
 13. S

  Криминалци и криминални групи во МК

  Парите што ги земаат од продажба на супстанци, одма ги коцкаат, на валкан начин дошле и на валкан начин ке ги потрошат.
 14. S

  Криминалци и криминални групи во МК

  Албанците ретко да користат супстанци, многумина од нив ни цигари ни алкохол не користат. Но на комар губат големи пари, се коцкаат многу.
 15. S

  Политички случувања во Израел

  Абе овие Јудиве бог да чува ниедна вера се , геноцид вршат врз палестинското население, истепаа сето жени и деца.
 16. S

  Криминалци и криминални групи во МК

  Самоил де.
 17. S

  Криминалци и криминални групи во МК

  Кој знај во што се има сплеткано тоа дете Самоил, брза пара , мафија ете толку од живот млад .
 18. S

  Криминалци и криминални групи во МК

  Најверојатно погрешно препишана терапија на пациент.
 19. S

  Криминалци и криминални групи во МК

  Абе да човекот има муда, направил многу пари , ама на лош начин , да се криеш цел живот?? Подобро да најдеш друга професија отколку да бегаш цел живот и да се криеш. Ако има муда и нема страв има и друг начин да заработиш пари.
На врв Bottom