Резултати од барањето

 1. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Wanda, име симбол за орање. Едната аргентинка, другата шпањолка. Вечер и втората на колена. Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 2. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Тохир инвестиција во најава. Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 3. pacienat

  Филателија

  дали има некој во Скопје за размена и каде можам да купам албум ?
 4. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Нормално е да се тешиме дека изигравме добро, ама Лукаку е крив за потенцијални 3 титули во последните 3 години, ЛЕ финале, лани скудето за 1бод и сега зицер.. добар играч но далеку од класа..штета. Најмногу боли ваков пораз, поготово во финале. 1-1 ќе беше најзаслужено и епско продолжение, јбг...
 5. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Самир е најголем кривец за голот, како кокошки да брка се постави , абе рашири нозе ебате 450 утакмици искуство.
 6. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Мики 22 исто така многу добар ми е мене лично, многу добро работи на средина и моментална класа прикажува во средниот ред.
 7. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Дечки планирам во Април да ги гледам во живо. :) Или со Фиорентина или со Лацио, зависи од обврските.. Дали има некој искуство за купување на онлајн карти и од кој веб страни да барам?
 8. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Типична фудбалска среќа има намќорот, ако некој уште мисли дека е јак очигледно има слабо фудбалско познавање. Среќата го пратеше кај двете асистенции каде напамет ја упатува топката без да крени глава, како некој вол механички ја лупа. Истото го игра во Интер. Како е можно да асистираш во...
 9. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Требаше пеналот да му го дадат на Димарко, хетрик заслужи братот, ама не ушлиноглу е за пеналите :) шала на страна тука требаше и капитенот да реагира, како и да е типична паца сезона играат. Многу позитивно ме изненади Ачерби, делува како да е 5 години во екипата, браво. Дамфриз намќорот е...
 10. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Дамфриз е тотален флоп , не поради денешната бламажа, воопшто е најслабиот бек во последните 10години. На кој квалитет се вади за да биди стартер јас незнам, ваљда на тренинг.. Толку фудбалска неписменост покажува шо не е сфатливо за денешниот модерен офанзивен бек. Никаков центар шут, никаква...
 11. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Дека е веќе договорен со Интер, зато не се замараат другите клубови. еј девојч - ИМАМ Дечко !!
 12. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Брозович ист беше првите две години како Здравко, плус со ментален дисордер.
 13. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Абе мочај ги!
 14. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Барела научил од Брозо да крева раце како некој паун ако не добие топка или згреши некој друг?? Јас би го зациментирал на клупа еден месец.
 15. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  требаше да смени во истиот момент со првата измена на клоп, видал се истроши и првиот гол од негова грешка беше корнерот
 16. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Секоја година по еден таличен.. Весино Дамброзио Дармијан Три за среќа, честито титула! Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 17. pacienat

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Пак ништо не ми кажавте за волвото..а од мене ви почна дискусијата за километрите :) Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 18. pacienat

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Покрај километрите некоја друга забелешка или искуство дали имате со овај модел на автомобил? Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 19. pacienat

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Волво ц30 2007-2011 , немам начекано кај нас да се продава ни приватно ни на плац... Го гледам на мобиле.де и таму можи да се кажи дека поретко го има. Доминиараат дизел моторите со 1.6 и 110кс , бензин мн ретко да се начека. Дилемата ми е еднистевно цената, која ми е чудно висока за годината на...
 20. pacienat

  Фан Клуб: Интер

  Далеку од срамота, туку не заслужува респект, и никогаш нема да го има! Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
На врв Bottom