Резултати од барањето

 1. J

  Wi-Fi рутери (препораки, прашања, проблеми)

  да но кај мојот како и кај многу рутери што работат под dd-wrt кога ставам некоја страна да блокирам откажува интернетот се додека не вратам се по старо. единствено незнам како и кои порти да ги блокирам да не работи е-муле.
 2. J

  Wi-Fi рутери (препораки, прашања, проблеми)

  Doma delam internet konekcija so 3 kompjuteri preku Linksys WRT54G/GL/GS Router. Sega sakam da znam dali ima nekoi moznosti ruterot i ako ima kako da gi aktiviram. 1. Kako se blokira p2p - najcesto eMule, BearShare, BitTorent 2. Sledenje na aktivnosta na kompjuterite vo mrezata od tipot kolku...
 3. J

  Он.нет со нови Solo (adsl) пакети!

  abe decko ne zaebavaj MT nemaat nikakvi solo paketi. Ti si na MT a ne na ON Net
На врв Bottom