Резултати од барањето

 1. G

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Дали е за очекување МЗТ да стане како работнички во наредниот период?
 2. G

  Прашање за Христијанството III

  Добро. Ако Исус е БОГ, тогаш дали Исус е и Творецот на универзумот? 1717159310 Ако на Исус му е дадена власта од Отецот, односно БОГ, тогаш како може Исус да е БОГ. Едноставно ми е прашањето. Една работа што јас ја знам е дека БОГ е еден и семоќен. Исус е поставен од БОГ да владее. Поздрав
 3. G

  Станови во Скопје, совети за купување.

  Јас продавам мал стан од 47м2 и тоа со две спални, да не те лаже квадратурата, распоредот е одличен. Се наоѓа во Даме Груев ГЕГЕ. Во новиот комплекс згради. Позз
 4. G

  Прашање за Христијанството III

  Те молам да направиш разлика помеѓу БОГ и ИСУС. Исус не е БОГ. Исус е Господ - Господар. А БОГ е над све. Фала 1717058888 Може да ми објасниш како дојде до = БОГ
 5. G

  Фан клуб: Пелистер!

  Освојувањето титула зависи од каков менталитет ке изгради тимот. Мора да потпишат играчи што имаат освоено титули. Иначе тимот ви е супер, реално подобар од МЗТ. Единствениот фактор кај МЗТ е Дамјан и Војдан. Они кога ке заминат ке почекаме за титула во Аеродром. Поздрав
 6. G

  Фан клуб: Пелистер!

  Катастрофа се двете екипи, ниво на Аматеризам. Втора лига Србија
На врв Bottom