Резултати од барањето

 1. G

  Мигрантите низ Македонија

  Водени топови за овие, и во глава да ги мава, да ти ебам племе мулсиманско. За бекап вистински куршуми, Па да ги вратат назад во ковчези.
 2. G

  Star Wars

  http://www.comingsoon.net/movies/trailers/674273-the-first-rogue-one-trailer-is-here
 3. G

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Вчера беа од т хоум да ја стават инсталацијата за оптички интернет и за ТВ. Мајка ми ми кажа дека за интернет они имаат само wireless.Е сега пошто ја сум на спрат, и имам десктоп PC, они и рекле дека ставиле кабел за до кај мене, и со кабел ќе имам, Добро немаат ли модем овие од т хоум...
 4. G

  Фан Клуб: Барселона

  Nemaat energija deckive:(:(
 5. G

  UEFA Champions League 2015/2016

  Го туркаат Реал.
 6. G

  Dragonball

  Fuck this shit. Време е на старите дбз да се почне.
 7. G

  Dragonball

  Тепачкиве WTF Ми се. Не го гледам ова срање лол, ја усраа цела серија.
 8. G

  Фан Клуб: Барселона

  Е така:P
 9. G

  Мигрантите низ Македонија

  Затварање на границите, и одбивање правење на секакви далавери, како на пример поставување кампови, за одредено или неодредено време, додека на мама Европа и текне дека со ова направи, пропаст викање на ова племе да дојде тука. И така ќе се сопре доаѓање на оние, вака незнаеш кој се нели, со...
 10. G

  Мигрантите низ Македонија

  Што подразбираш од соживот? И со кого сакаш да правиме соживот? Јас не сум видел соживот во нашава држава со племе. што ебе, убива и коле кај стигне да градиме, а не па рушиме. Соживот никад и не имало. Капираш?
 11. G

  Како се емигрира во Австралија и Нов Зеланд?

  Некако ми викаат и што читам да не се резервира од трети страни за авионски карти, најдобро били дирекнто во компанијата. Катар како шо гледав не даваат опција од СК до Сиднеј како лет да има.
 12. G

  Како се емигрира во Австралија и Нов Зеланд?

  Освен, туркиш, друга компанија што лета од СК до некој Азиски град пр Сингапур па до Сиднеј, во еден правец, ако некој да ми препорача?
 13. G

  Фан Клуб: Барселона

  Вади ги сите бре мамата нивна
 14. G

  Фан Клуб: Барселона

  ^Конечно.
 15. G

  Помош: Општи прашања, совети, трикови..

  Да не отворам нова тема, ај ќе прашам тука, па некој што знае нека ме цитира. Почна да ме интересира програмирање, поточно фронт енд, дизајн и такви работи. Што би требало да научам за почетно ниво, junior? За кај нас, да може некаде да се влезе за пракса и со можност за вработување.
 16. G

  Подлога за тастатура и глушец за кауч?

  Барам на интернет нешто за подлога за да можам да си седам на кауч или фотеља и да плескам игрици и најдов вакво нешто http://www.nerdytec.com/COUCHMASTER/COUCHMASTER-Pro.html Има ли вакво нешто кај нас?
 17. G

  Фан Клуб: Барселона

  Што се дешава со тимов бе, еден умре од рак, после енрике незнам што му беше, после Абидал, тумор, сега па Меси. следно што е?
 18. G

  A1 Net кабелски Интернет - генерална дискусија

  Pak nema internet Epa neka se ubijat preku kurac veke
 19. G

  Фан Клуб: Барселона

  Gracias Leo Messi, tú si que me la das, no como Munir! wink emoticon Molt feliç per la victòria, per la classificació i pel gol. AHAHAHAHAHA
 20. G

  Фан Клуб: Барселона

  Шо им се дешава, мале мале мале.
На врв Bottom