Резултати од барањето

 1. 4oekO

  Препораки за игри

  Jerico :)
 2. 4oekO

  The Sims 3

  Од замунда од кај што ја симнуваше читај таму подолу како се инсталира на бугарски мислам е и на едно место ти вика да го симниш кракот пишува свалете Crackfix од тук и ќе стегниш на тук и ќе те однеси на др торент за кракот неколку мб е го копираш и нема повеќе така да ти искача :)
 3. 4oekO

  Хит на денот

 4. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  http://www.rojadirecta.es/goto/www.limev.com/embed.php?fileid=chaz&vw=630&vh=438
 5. 4oekO

  Хит на денот

 6. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Мајсториште :cuc: :)
 7. 4oekO

  Хит на денот

 8. 4oekO

  Хит на денот

 9. 4oekO

  Хит на денот

 10. 4oekO

  Хит на денот

 11. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Дајте некој добар стрим за гледање :)
 12. 4oekO

  Вашиот хит на денот vol.1

 13. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Не не , не е 18 фунти ,за 1 предмет е 8 фунти а за над 1 предмет - 12 фунти , Јас пробав со дрес од Насри(без двата беџа) и со шорцеви без бројка и ми излегува 38 фунти и поштарината 12 фунти = 50 фунти , амаа пак бее скапо е :toe: --- надополнето --- Епаа ти да не си од Бразил :) отиии...
 14. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Браво за Николче :) За тоа со дресовите одма се заинтересирав да земам ама 18 фунтии бее поскапо од дресот е :tapp:
 15. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Абеее мислам Ебуе ептен ја претерува а и Клиши не ме радува :/ Мислам дека Вилшер подобар беше и од Чави и од Ињеста :) :) :)
 16. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Вака се немав радувано уште од градинка прв ден кога почнав , денеска сите беа ѕверови само мислам јас дека би го сменил Гибс на местото од Клиши(многу лета како авионче е :) ) Ајде сега и таму мислам дека ке ги решиме :)
 17. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Тоооооооооооо бе Ѕверојјјјјјјј тоооооооо значи можело :olee::olee::olee::zver:
 18. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Абе не можам да го гледам ме нервира срцево ќе ми излези пасовите дупкааа ама судијата абе секој допир на меси е фаул секојјј до еден само да го допрат меси , меси му влегува исто на ебуе како сонг за жолтиот па што ништо немаше , знаат дека сонг онака игра прави многу фаули и намерно жолт...
 19. 4oekO

  Фан Клуб: Арсенал

  Аххх бе ахххх :kesa: како можи онака бе да ги оставаат да си влегуваат како сакаат :nerv: Она судијана па се се на секое само свири само за барселона секој допир фаул за нив , па она коментаторон глуп на канал5 дури нејќи ни офсајди да свират за нас нека влегуваат Аршавин и Гибс одмаа :lut:
На врв Bottom