Резултати од барањето

 1. emo82

  1 до 1000 со слики

 2. emo82

  Ајде да изброиме до 100 000 :)

  15806
 3. emo82

  Каладонт VII

  узми
 4. emo82

  Дојран

  Здраво на сите . Планирам оваа година со жена ми и детето да одиме на една недела до Дојран . Некој може ли да даде повеќе инфо за цената на собите (кај баба ) и дали езерото чини за бањане . Инаку и јас барав соби за во хотелите и се' е полно со исклучок на хотелот Истатов ,но он се наоѓа...
 5. emo82

  Си биле...

  Си било некое дете и јадело снег и лижело мраз. Еден ден мајка му го видела и го прашала: -Дали јадеш снег и лижеш мраз? -Да. Мајка му: -А што ке кажат крајниците? -Па ништо, и онака не знаат да зборат!
 6. emo82

  Прашање - Одговор

  На која страна ќе го фрлаат снегот во тунелот. На лева или десна? На никоја, бидејки во тунел не вее снег.
 7. emo82

  Вицеви на англиски (или друг јазик) - тука!

  Вр'шта се малкијат Иванчо от училиште и башта му го посрешта: - Как мина денјат? - Ами в час по трудово, учителката както носеше един буркан с лепило се сп'на, буркана се счупи и дланите ј залепнаха к'м пода... - И отлепихте ли ја? - попитал баштата. - Охоо, даже по-смелите по два п'ти
 8. emo82

  Бонева како Хали Бери во Неа Пори.

  И што и е заедничкото со Холи Бери ?
 9. emo82

  Животни (слики)

 10. emo82

  Фан Клуб: Барселона

  Барса ќе тепа со 2-0
 11. emo82

  Фан Клуб: Челзи

  Челзи -Норич 2-0
 12. emo82

  Фан клуб: Милан

  Каљари - Милан 0-1
 13. emo82

  Oпиши го својот ден со емоција!

  (y)
 14. emo82

  Дневна доза сеир!

  замисли само да неможат толку години да го фатат да му ја земат волната......
 15. emo82

  Вицеви без наслов 2 дел

  Го прашува учителката детето: Дали тебе татко ти секогаш ти помага со домашната задача? Веќе не. Последната единица тотално го уништи!
 16. emo82

  UEFA Champions League Final : F.C.Barcelona - Manchester United F.C.

  Мојата прогноза е 1-0 за Барса
 17. emo82

  Интересен блог со жешки скопјанки

  аман бе :nesvest::nesvest::nesvest:
 18. emo82

  Нова опасна мода за сликање на фејсбук - "Plank"

  апсолутни идиоти
 19. emo82

  Вицеви без наслов 2 дел

  Што вика куче кога ќе види накитено дрво? - Конечнo ми ставија светло во вецето!
 20. emo82

  Црн Хумор

  Дедо Трпе бил пред умирање и му вика на внукот. - Ај оди земи од оние моите омилени колачиња што ги прави мајка ти, и донеси ми. Се враќа внук му: - Ма не дава, вика дека и се за утре, за на погреб!
На врв Bottom