Резултати од барањето

 1. Svirac_bt

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Некој искиство и мислење за моделот OnePlus 12 ?
 2. Svirac_bt

  Парфеми

  Дали некој има пробано од Aroma Bio Jewellery Hygiene на Facebook ?
 3. Svirac_bt

  Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

  Дупли Рак 1711439124 Дупли Рак
 4. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  gotovo se povrzav ,sredeno :D
 5. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  sto e problemot so aplikacijata Gree + (pisuva deka 2.4 gHz mrezata ima problem) nefunkcionira wi fi kontrola nad Gree klimite
 6. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  ТЕМС Скопје , Еуро Клима Битола 1708585775 https://www.facebook.com/share/p/DLoaCNZgaA4RTg3C/?mibextid=oFDknk
 7. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  Pa pametna e klimata si znaj vo koj mod kako da bidat perkite
 8. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  Ke se stoplits vaka za brzo so perkite nagore hehe
 9. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  Tosot LcLh (-25C) 3.5kW 26990 ili Tosot Eco (-1 5C) 5.2kW 33.990 tie se na Gree
 10. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  Од денес 33.990ден топ цена
 11. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  има и овај модел 7 брзини и хоризонтален свинг ;-)
 12. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  235 60 17 една сезона возени Петлас труска презадоволен од брендот на мерцедес ГЛК сега ги продавам со се нови бандаши по цена од 24.000 ден кој е за да ги изнавози нека ме контактира
 13. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  Па и не е баш најважно “електронски термостат“ ете и Thermor се вратија на класичниот термостат , тој електронскиот не се покажа како добар
 14. Svirac_bt

  ИТ фирми и пракси во Скопје

  некоја фирма во Битола за пракса front-end ?
 15. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  Ти друже мислам имаш проблем со мрежниот напон има дојдено вишак напон па ти има направено штета и на клима уредот , нека дојде сервисер нека провери. Еднаш исклучи ја сркоз од струја 20мин и пробај на ново да ја уклучиш.
 16. Svirac_bt

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Дали некој знае како е за влез во Србија? Дали има брзи тестови на граница кои се условите?
 17. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  235-60-17 zimski ?
 18. Svirac_bt

  Најекономично греење и ладење

  ехее од поодамна нема јаглен рек уживај друга политика е таму , ке си купуваме струја и нема да има проблем
 19. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  има и автомобилски гуми
 20. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  некој искуство со Петллас зимски гуми ?
На врв Bottom