Резултати од барањето

 1. Попај

  Онлајн продавница за патики

  https://www.facebook.com/kupipatiki Порачката можеш да ја направиш и преку фб. Таму најверојатно ќе ти одговорат од кои модели кои броеви ги имаат.
 2. Попај

  Онлајн продавница за патики

  ПОЧИТУВАНИ!!! Посетете ја нашата веб-страна, одберете го Вашиот омилен модел од нашата понуда, доставата до Вашите домови низ цела Р. Македонија е бесплатна, уживајте во Вашиот шопинг. www.kupipatiki.com - "Задоволните клиенти се најдобра реклама" Мои блиски луѓе ги продават патиките па им...
 3. Попај

  Пазарете се тука!

  Продавам iPhone 4G 32GB...карактеристиките на телефонот ви се познати... на следниот линк инфо и сликици http://vrapce.mk/ad/15841[DOUBLEPOST=1395940213]
 4. Попај

  Купувам - продавам

  http://www.vrapce.mk/ad/8610 Se prodava...
 5. Попај

  Купувам - продавам

  http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=691663 Se prodava, za podetalni informacii i tie so sakat da go vidat 077 747 654
 6. Попај

  Правна помош и совети

  Има доволно правници на форумот па се надевам некој ќе знае ако е доволно информиран...Сакам да прашам дали може во Македонија да се вози кола со бугарски регистрации со полномошно, значи колата да биде на име на македонски државјанин, а од тој државјанин да имам пример јас полномошно,дали ќе...
 7. Попај

  Пазарете се тука!

  Se prodava Nokia E 71, koristen dve godini... Telefonot ima: Kamera 3,15MP Memoriska karticka 2GB Wi-Fi (Wireless) SMS,MMS,e-mail,instant messaging Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI Moze da se napravi GPRS Baterijata drzi, so polnac. http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=405768 - sliki od...
 8. Попај

  Пазарете се тука!

  Se prodava Nokia E 71, koristen dve godini... Telefonot ima: Kamera 3,15MP Memoriska karticka 2GB Wi-Fi (Wireless) SMS,MMS,e-mail,instant messaging Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI Moze da se napravi GPRS Baterijata drzi, so polnac. http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=405768 - sliki od...
 9. Попај

  Македонска берза

  Веќе две години по ред не даваат дивиденда од Макпетрол, најверојатно со дивидендата го покриваат минусот кој се јавува, иначе фирмата не тоне, туку ја преливаат во ново создадената Оилко, која е на синот на директорот,. Акциите што ги нема веќе два дена на берзанскиот индекс тоа мислам дека не...
 10. Попај

  Македонска берза

  На листата компании кои грчкиот премиер Јоргос Папандреу е принуден да ги продаде до есен за да се спаси од банкрот се најде и грчката државна нафтена компанија Хеленик петролеум, која е газда и на единствената рафинерија во Македонија, Окта. Како најверојатен купувач на државниот удел од 35,5%...
 11. Попај

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Имам Нокиа 6700, но пред некое време едноставно се исклучи...Пробав со пунач не дава знаци оти телефонот се пуни, пробав преку УСБ кабелот исто така не го чита, дали е можно софтверот да цркнал и ако е софтверот дали се поправа и колку би ме коштала поправката.
 12. Попај

  Фан Клуб: Беласица

  3:2 против Влазними...одлична игра,со црвен картон се изборија за победа. Влазними водеше на полувреме 0:2, Беласица направија пресврт, третиот гол го даде Гуцев. Прекрасна игра.
 13. Попај

  Фан Клуб: Беласица

  Колку заврши натпреварот против Новаци???
 14. Попај

  Пазарете се тука!

  znam deka nema,ama cudno e sto po menito ke poznaes dubajski ili kineski telefon, a na ovoj nisto ne se poznava,kako i da e,slot kartickata nisto ne unazaduva :)
 15. Попај

  Пазарете се тука!

  Telefonot ima slot za memoriska karticka, no ne e kineski ili dubajski, se poznava po menito, po sifrata(data na proizvodstvo)...telefonot e zacuvan. Poveke info preku PP. Cena 7000. Ne fiksna.
 16. Попај

  Пазарете се тука!

  Ne e kopija,original e,made in finland pisuva,a i ona sifrata dolgata za identifikacija za podatoci izleguva,ne e so dve karticki. --- надополнето --- Cena 9000,znaci telefonot e original,moze slobodno da se vidi i zakluci dali e vo red ili ne.Sifrata so e za Nokia *#000# si izleguva i data...
 17. Попај

  Пазарете се тука!

  Продавам Нокиа 8800 Sapphire.info preku PP,cena 10 000
 18. Попај

  Пазарете се тука!

  Продавам Samsung T929 Memoir,со 8мп камера,блутут,интернет...со сите ствари за дополнителни инф.http://www.gsmarena.com/samsung_t929_memoir-2663.php Почетна цена 9000 денари(не фиксна). Телефонот е топ. Известување преку ПП или 071 346 777, 077 966 677
 19. Попај

  Стипендии

  Освен двете рати што стигнаа од кредитот,што беше ветен за декември,има некоја/и друга рата или рати исплатени? Anyone??
 20. Попај

  Барате некој закон?

  Некој да ми помогне со закон од здравството... конкретно - „права и обврски на здравствените установи и здравствените работници во болничката здравствена установа“ ?? Помош?
На врв Bottom