Резултати од барањето

 1. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Каде се гнидите шарени? Каде се кријат?
 2. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  :pos::pos::pos::pos::pos: Заев Премиер :vozbud::vozbud::vozbud: :tapp:
 3. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Соросовците газот си го продадоа, ти му се фати на сите по список
 4. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Има тука неколку вистини
 5. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Граѓаните се свесни за победата, не поминуваат очајнички провокации! ново - Бриф Изјава Петре Шилегов, портпарол на СДСМ Скопје 18.12.2016 Ова вистина е? Уште мислат дека победиле? :pos:
 6. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Чекај сега, 10-0 или 11-0 Што е точно? :oeoeoe:
 7. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Пред да се распуштат Броевте ливчиња или само математички броевте? - Matematicki #Карбонизирано
 8. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  :pos:Еее сега нека му ја мислат
 9. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Божиновска не ја слушнав ама Змејковски да, рече дека ќе ги исфрлат од внатре
 10. глагол

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Што е ова? Знае ли некој нешто повеќе?
 11. глагол

  Кастинг Талент Шоу ,,Тајно моја"

  Слабо. Пак некој со врски штом го пуштаат во другиот круг. Дурловски не сака македонска музика, хаос Игор не е музичар ама се разбира колку толку и таман е за шоуто, посебно за во жири ком. Оваа што се зеде со водителот речи го, јака е ама за такво шоу во жири немој аман. Немаше која друга...
 12. глагол

  Ало-влада-не се диши овде

  Ивонка на сител во дневникот број 2 излажи за Битола. Го спомна како најзагаден после Лисиче и Куманово. Нешто многу збунета ми гледа :vozbud:
 13. глагол

  Акции на СЈО (Генерална дискусија)

  :popce:
 14. глагол

  Документарец за Димитар Илиевски - Мурато

  Документарен филм во продукција на ТРД РТВ Орбис- Битола (2002) продуцент: Томислав Новаковиќ организатор: Петар Атанасоски наратор: Владимир Талески тон снимател: Миодраг Неќак - Микс снимател: Зоран Бауловски сценарио: Петар Ставрев режија: Благојче Божиновски Димитар Илиевски - Мурато (29...
 15. глагол

  Ало-влада-не се диши овде

  Пред половина час
 16. глагол

  Убунту филозофија. "Сум, затоа што сме"

  Ubuntu Macedonia сподели група. Michael Tellinger 11 ноември I created a new FB Group - UBUNTU MEMBERS WORLDWIDE Please join us if you resonate with the UBUNTU spirit and plan of action. https://www.facebook.com/groups/327752697594037/
 17. глагол

  Акции на СЈО (Генерална дискусија)

  Глупа ви е обвинителката, специлајната а најглупи сте вие шарените :kezec: Ај сега :pusigo:
На врв Bottom