Резултати од барањето

  1. Govinda

    Проблеми со фејсбук на десктоп

    Абе дечки, само кај мене е фејсбуко (на десктоп) заебан или и кај другите? Не покажува опција за like, не покажува повеке од еден пост, не ги отвара пораките нешо ептен е заебан! За андроид на мобилен си е ок, ама на компјутеро е заебан! Едит: И на лисичката и на хром исто.
  2. Govinda

    USB stick 3.0 - Комерцијални брзини и вистински

    Vcera za prv pat nabaviv USB 3.0 Kingston 32GB Data Traveler 100 G3. http://www.anhoch.com/product/13082/usb-drive-32gb-kingston-capless-datatraveler-gen3-usb-30 Obicno na etiketite brzinite gi pisuvaat x4 - x5.5 od USB 2.0. Prethodno imav i seuste go imam Verbatim Store N GO 8GB 2.0 cija...
На врв Bottom