Резултати од барањето

 1. E_L_E_N_A

  Старки штикли

  :tapp::nesvest::tapp::nesvest::tapp:
 2. E_L_E_N_A

  Дали мажите може да бидат “спонзоруши“?

  Секако дека и мажите можат да бидат "спонзоруши" ,само што тоа е поретка појава,бидејќи помизерно изгледа кога женско спонзорира машко, отколку обратно.
 3. E_L_E_N_A

  Кога жената е најубава?

  Кога е заљубена.
 4. E_L_E_N_A

  Судбина

  Верувам во судбина и верувам дека се е од напред определено,и дека многу малку работи во нашиот живот зависат од нас самите.
 5. E_L_E_N_A

  Диети и слабеење

  Апсолутно се сложувам со тебе.
 6. E_L_E_N_A

  Дали секогаш треба да се кажува вистината?

  Не.Ама не треба ни да се лажи без причина.
 7. E_L_E_N_A

  Фустанчиња

 8. E_L_E_N_A

  "Дечко ми"/"Девојка ми" или неговото/нејзиното име?

  Па пред оние што го познаваат,односно моето друштво го користам неговото име,а ако разговарам за него со личности кои не го запознале лично,тогаш го користам терминот „дечко ми".
 9. E_L_E_N_A

  Кој дел од еурокремот ви е поубав? Црн или бел?

  Хм...па стварно не можам да се одлучам...да морам да бирам...би го одбрала црниот.
 10. E_L_E_N_A

  Вашето стриптизерско име

  Montana Tikleheat...hahaha....a be kaj gi naogate ovie raboti,stvarno ne znam...:):):)
 11. E_L_E_N_A

  Подарок за членот над Вас

 12. E_L_E_N_A

  Доврши го зборот

  Љубичица. Цр
 13. E_L_E_N_A

  Од што имате фобија?

  Па дефинитивно најголема фобија имам од лифтови,многу ми е страв да се возам во лифт,кога ќе влезам во лифт ме фаќа огромна паника и срцебиење и затоа секогаш одам по скали,без разлика дали зградата има 5,10,20 или 50 спрата.:)
 14. E_L_E_N_A

  Доврши го зборот

  РУЧЕК. КИ
 15. E_L_E_N_A

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Е па дечко ако толку многу ти се свиѓа,врати се во Македонија за стално и готово,случајот е решен.
 16. E_L_E_N_A

  Берлускони му ја честита победата на Обама!

  Стварно не ми е јасно што го нападнаа сите Берлускони дека направил шала на сметка на Обама.Шо,демек никој не смее да се шали на сметка на Обама? Јас не знам што се замислува тој кретенот глуп.
 17. E_L_E_N_A

  Среќен роденден Бушавкa! :)

 18. E_L_E_N_A

  Кој е вашиот прекар?

  Еце,Ецуш,Ецич.:)
 19. E_L_E_N_A

  Диети и слабеење

  Еј а треба и да пешачам покрај диетата или не е морално?
На врв Bottom