Резултати од барањето

 1. Lazarov

  Фан Клуб: Арсенал

  Кога Рој Кин изјави дека на крајот од сезоната ке им останат само фризурите на играчите, тие се смешкаа. пОзЗзЗ
 2. Lazarov

  Добивка

 3. Lazarov

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Еве од денес
 4. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Фалкао со нова повреда, најмалку 2 недели.Друже слободно врати се во Монако и уживај, тоа се залудно потрошени пари.
 5. Lazarov

  Добивка

  Кога сака сака.
 6. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  ОДИ СИ МОЈС, ТЕГАРСКО КОПИЛЕ. МАРШ НАЗАД ВО ЕВЕРТОН
 7. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  http://sportsrepublic.mobilesrepublic.com/Web/ArticleWeb.aspx?regionid=4&articleid=10314262#.UccTYsw-DEM.facebook
 8. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2345487/Manchester-United-close-signing-Thiago-Alcantara-17m-Barcelona.html
 9. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Легендата на англискиот фудбал, Скот Минто: "Убеден сум дека Роналдо ќе се врати во Манчестер Јунајтед!"
 10. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Sir Alex: "Ronaldo is sitting in our dressing room at the moment, talking to the lads. I'm proud to see how he's flourished."
 11. Lazarov

  Фан клуб: Струмица

  Тони Грнчаров ново засилување во Струмица
 12. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сезоната 2013/2014 ке започне на 17 август, Сабота.
 13. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  ЧИКА ЉОКА !!!!
 14. Lazarov

  Фан клуб: Струмица

  Голема победа на гостински терен против екипата на Кожув со 2 разлика во продолжение..Нека ни е честито па да се множат..Следен натпревар дома со Лирија.
 15. Lazarov

  Фан клуб: Струмица

  “После 4 години од последниот одигран натпревар и после 5 години од освоената титула КК СТРУМИЦА повторно се враќа на кошаркарската мапа. Пред 4 години овој клуб беше бодрен од цела Струмица салата на секој натпревар беше исполнета до последно место посебно ќе се паметат утакмиците кога ја...
 16. Lazarov

  Фан клуб: Струмица

  И официјално старт на првата лига..Сабота 19:30 Струмица - Пелистер Спорт, Спортска Сала Парк.
 17. Lazarov

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ќе може ли некој да ми напише точна информација колку голови има Ван Перси во Премиер Лигата ? Благодарам
 18. Lazarov

  Тип на денот (читај правила во прв пост)

  Дојава Ливорно - Падова 1 Коефициент:1.95 во Спорт Лифе Ја играв ја за 1000..со среќа на сите :)
 19. Lazarov

  Тип на денот (читај правила во прв пост)

  Момци играв Маритимо - Спортинг Лисабон 3+ Коефициент:2.05 во Спорт Лифе.. Ја играв за 1500..Со среќа нека е на сите што уплатиле денес...:smir:
 20. Lazarov

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Браво за момците што беа во Струмица..(јас сум статистичар од Струмица)..Единствено најдобри..Свака част..поз..:smir:
На врв Bottom