Резултати од барањето

 1. kIRe9

  Сонови, толкување на сонови

  kako se vozam u taksi i taksistot me vozi celo vreme nemoze da zavrsi voznjata i doagame do prepoloven most i se vrakame nazad i me nosi kaj nego doma u familija i tamu iskacam i si idam doagaat drugarite po mene. sho znaci ako pise nekoj bi bil blagodaren :))
 2. kIRe9

  Журка на средно водно, сабота 02.06.2012

  ке бидам таму, само кое време ке почнат асалните артисти ди-џеи итн. да не има некој информација?
 3. kIRe9

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  Не може било кој и за к**ово здравје да посегне по животот на 4 млади момчиња, кои никому ништо не згрешиле во својот живот. Да имаш искуство, да си ладнокрвен и да знаеш што сакаш и што треба да направиш, а за мотив... Секој се бори за некоја кауза во животот, најчесто каузата се манифестира...
 4. kIRe9

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  Затоа што мајка коа искачам од дома ми вика пази кај идеш шо праиш, не мрдај лево десно седи мадро.. затоа што сум потиштен и бесен, затоа што деца моја возраст ги масакрираа сред бел ден на 10 километри од центарот на градот, затоа што и тие имаат мајки, роднини-ИМАА ЖИВОТ-како мене, како моите...
 5. kIRe9

  Дали ќе учествувате во оваа хуманитарна акција со дарување на крв?

  ради приватни проблеми не можев да дарувам крв коа дојдоа сестриве по средниве школи, сеа сакам да дарувам од поише причини. Прв пат ке ми биде да дарувам крв-сакам да ми прерасне во навика-ми имаат кажано дека иам јака крв, спаси живот итн. Полнолетен сум, ме интересира ако може некој да ми...
 6. kIRe9

  Припадник на полицијата претепал момче до смрт! - ПРОТЕСТИ ПРОТИВ ПОЛИЦИСКАТА БРУТАЛНОСТ

  не ми се верува дека има пациенти на форумов шо полемизираат ДАЛИ ТРЕБА ИЛИ НЕ ТРЕБА НЕКОЈ ДА ЈАДЕ ЌУТЕК ОД ЏАНДАРИ, уште помалце ми се верува дека некој збори како и зашо и дали било оправдано да го утепаат... идете вие утепајте се бе бабици едни, цел живот ли ке ве(не) угнетуваат момците на...
 7. kIRe9

  Првоаприлски маскенбал - Paul Van Dyk @ Метрополис Арена - 01.04.2011

  Decki se prodavaat 3 karti u paket, 2000 denari vkupno, site zainteresirani neka pisat u inbox tuka-http://www.facebook.com/profile.php?id=1180633687
 8. kIRe9

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  бакљи.. каде и колку пари? ми треба сигурна информација :)
 9. kIRe9

  Хипхоп културата надвор од нашите граници

  http://www.facebook.com/pages/Tech-N9ne-fans-Macedonia/174049545969418 JOIN !!!
 10. kIRe9

  Точка на топење на грчкото

  колку урлав коа го слушнав ова. сериозно. не можев ни да почнам да се смеам, само хистерично викав!
 11. kIRe9

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  летово пукнав метакарпална коска на десната шака(под малиот прст, таа шо е најнадвор) све океј извадив лонгети почнав полека да праам склекови ама се осеќа разлика, послаб ми е. почнав пред месец ипол да вежбам све топ, али почна да ме боли пред 2-3 недели. сеа не можам скотова и права да...
 12. kIRe9

  Помош! - ми треба одредено дело/проект...

  Копнежот по родниот крај во Т'га за југ Отпорот на македонскиот народ во македонска крвава свадба Женските ликови во сердарот и крвава кошула(анализа и споредба) обично сам си спремам писмени ама пошо таков ми беше периодот не стигнав да прочитам нишо од ова(срам да ми е, у некоја др прилика ке...
 13. kIRe9

  Фан Клуб: Вардар

  аааа меѓу другото, искочи малолетник другар од беко пред саат време, рече побарале соработка, у понеделник ке ги глеале снимките и ке барале да им каже кој ја почнал фрката. бараат оправдање за напраеното. МОРОНИ !!!!!
 14. kIRe9

  Фан Клуб: Вардар

  одамна неам пишано на форумов па нек си ибе матер сеа морав... као прво навијање фуддбал резултат задоволен. од бројката исто сум задоволен. максимално напизден ради џандарите.нема да навлагам у детали пошо и мене ке ме земеа пандурите у станица xD бакљата у тепачката. курот снимен :) али све е...
 15. kIRe9

  Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

  http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=1006370988#!/profile.php?id=1828056118&v=wall .:|B1b3R|:. *Dracevo!!! *16 god *PTT-|| 7-Zakon Kla$$ I ♥ my Frends:):) I ♥ Juice,Elitni Odredi,Cya,Eminem,Inna,50 Cent AnD SINAN SAKIC♥♥♥♥ http://www.facebook.com/photo.php?pid=322464&id=1828056118...
 16. kIRe9

  Каде оди американската младина : Fred

  10 милиони views ? морон, не го доглеав ни до пола :/
 17. kIRe9

  Live Messenger проблеми, прашања и совети

  ставам CD у драјверот, пуштам, сецка додека тече видеото. го снимам све тоа на PC и пак го пуштам и пак сецка. шо е проблемот?
 18. kIRe9

  Како знаеш дека потекнуваш од Македонија :-)

  Кога ќе запознаеш странец, прво го учиш да пцуе; или грешно го учиш да збори да го заебеш ! АХАХАХАХАХ
 19. kIRe9

  Yugo Fan Club

  Другарчево само шо го среди југото, го фати мерак да купува за трки спремно и го продава неговото. Централна брава и аларм, седишта од BMW 3 со airbag-ови, ксенонки, ауспух од инокс, и да не зборам шо уште не. Југото е коска, и другаров е у голема загуба што го продава, али тоа е, касно му...
 20. kIRe9

  Кој е погнасен? Машките или женските

  морав, значи МОРАВ да пишам нешто тука... чоек ко чоек, си има свои потреби, физиолошки потреби кои се неизбежни, имал 200 денара или 200 милиони на сметка. и ја серам, и џоли сере. и хана монтана сере(мајли :F), серел ајнштајн, серел хитлер, и тито серел, ке серат и моите и твоите деца. освен...
На врв Bottom