Резултати од барањето

 1. mile_panikaaa

  Колку ви значи насмевката?

  Цел живот се смеем,цел живот сум насмеан и најбоље ми е.Многу значи насмевката.И ќе кажем едно Насмеј се зошто утре ќе те нема! :pos2:
 2. mile_panikaaa

  ВО НОВАТА 2010 ГОДИНА САКАМ...

  Сакам за Нова Година место дедо мраз да ми донесе поклон Чак Норис :) :pos2:.Инаку само шо ми фали е една клавијатура убаа .. и после моем убо да спием.
 3. mile_panikaaa

  Знаеме ли да ја живееме младоста...?

  Незнаем треба некој да ми каже :) :vozbud:
 4. mile_panikaaa

  Среќен роденден Shorty!

  Сречан РОЃЕНДАН!!!! :vozbud: Ај голем да ни раснеш и да живиш 100 године и назад без тебе немоемо да живимо нема кој да ме смее :pos2:. Со песната Спушчи се доле!::wink:
 5. mile_panikaaa

  Љубов кон жената или љубов кон компјутерот

  Зависи... Каква женска се нуди? и Каков Компјутер се нуди?:pos2: Ја би ипак Двете ако е могуќе.:back:
 6. mile_panikaaa

  Со која песна сте заразени деновиве, а се би дале да не сте?

  Stone-Trough the Glass tesko zarazen ali poleka kaj i da e kje zdosadi osecam :) :kesa:
 7. mile_panikaaa

  Teтово

  Па јадете трице за градоф ебаве тоа.Знаете шо ? Дојте у Тетово еднаш па после јадите трице а не ваке на празно да зборите.Ова важи за свите шо мисља дека градов е ШКЉ! :) позз :vozbud:
 8. mile_panikaaa

  Страшно, но треба сите да погледнат!

  На почетокот се наежив ка никад у живот,после тоа више очекуев слично нешо али многу е потресно и гадно.Ова не би моел да го глеам пак! Мн мн тажно :S
 9. mile_panikaaa

  Со кого се познавате од форумов?

  Fantom- Мрднат! :).И многу паметен.Најбољи провод било у сараишче! :pos2:
 10. mile_panikaaa

  Нè брка полиција од парк, што со тоа?

  Ја ка шо разбрав пола парк мирисал на трава! Таче да ... незнаем шо има туека лошо да пројде полиција и да проверуе!:toe:
 11. mile_panikaaa

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  Ајде ја ќе му ги држим плакатите нагореее.ЕЕЕ тоо ајде штрајк! хаха.Ги смени песнете овија или не ?:pos2:
 12. mile_panikaaa

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  Е јебига .. не те слушам се гасим жими татко и цицки :nesvest:
 13. mile_panikaaa

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  Доста ми е плачипичкарски песне, мислим ова и заљубени па ќе се мрдна бе,еве го реактив више почиња да плаче :D:pos2:
 14. mile_panikaaa

  Hello ! Let's Play A Game

  Немој не се нервирај! :pos2:
 15. mile_panikaaa

  Рибља Чорба @ летен клуб Хард Рок, на 16.07.2009!

  Јако,пак Рибља Чорба и пак нема да се пропушти.ИДЕМООО!:vozbud:
 16. mile_panikaaa

  Имате ли дечко (маж) / девојка (жена)?

  Неам женска.не планирам да иам,и ако ме прашаа зашто? Поиам неам.:toe:
 17. mile_panikaaa

  Која музика е најслушана во светот?

  Синан Сакич и Шабан Шаулиќ доволно е мислим кажано :pos2::pos2::pos2:
 18. mile_panikaaa

  Заеднички излегувања во град? - Договарајте се тука! :)

  Овија ги наброја свите и мене не ме ни стае у план еј Фала Гарфилд!А иначе да ви донесем гума од точак,играјте не фризби ако сакате и ракомет со нега,ја ќе ви дојдемо могуќе али полутрезен,славим роденден вечерва така да ... ќе се потрудим да дојдем,ако нешо дојдем ненаспан или неарен не ми...
 19. mile_panikaaa

  Зошто би му се скарале на женската/дечкото?

  Би стаел крај на врска али да и каем лично и персонално.Некако глупо ми е преку порука или на телефон.Појше преферирам за шо и да е да раскинем лично.
На врв Bottom